PIŁKA NOŻNA. Oświęcimska "piątka" najlepsza w Małopolsce!

11 kwietnia 2019 Autor: png
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. Orła Białego w Oświęcimiu triumfowali w finałach wojewódzkich turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku U-12. Dzięki temu już po raz drugi wywalczyli awans do finałów, które zostaną rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie.Drużyna prowadzona przez braci Braciaków przeszła jak burza przez eliminacyjne turnieje. Najlepszym zawodnikiem zgodnie wybrano Oliviera Kowalskiego z SP nr 5. Teraz "piątka" zagra w wielkim finale do którego awansowali tylko najlepsi. O ogólnopolskie mistrzostwo w kategorii do lat 12 powalczy szesnaście zespołów.

To drugi taki sukces uczniów z "piątki", którzy trenują w oświęcimskiej Unii. Przed czterema laty także zagrali w finałach, gdzie zostali sklasyfikowani na trzynastym miejscu w Polsce!

Wyniki finału wojewódzkiego:
SP nr 5 Oświęcim - KS Klucze 9:0
SP nr 5 Oświęcim - SP nr 4 Zakopane 4:0
SP nr 5 Oświęcim - SP nr 2 Miechów 2:1
SP nr 5 Oświęcim - Profeska SP Skawa 5:0 Finał: SP nr 5 Oświęcim - SP nr 3 Brzesko 3:0

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. Orła Białego w Oświęcimiu występuje w składzie: Aleksander Gabryś, Olivier Kowalski, Patryk Łaczny, Igor Zieliński, Wojciech Piwowarski, Mariusz Pacyga, Jakub Stachura, Piotr Poleński, Maciej Maciaszek. Trenerzy: Marcin Barciak, Michał Barciak.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy