PIŁKA NOŻNA. Piątoligowcy na starcie

10 sierpnia 2018 Autor: png
Niwa Nowa Wieś rozpocznie nowy sezon meczem z Arką w Babicach. Fot. (png)

Niwa Nowa Wieś rozpocznie nowy sezon meczem z Arką w Babicach. Fot. (png)

Derby w Rajsku to bezsprzecznie wydarzenie inauguracyjnej kolejki w piątej lidze. Debiutujący na piątoligowym froncie podopieczni Grzegorza Bąka będą podejmowali KS Chełmek. W sezonie 2018/19 piłkarski podokręg w Oświęcimiu będzie miał swoich pięciu przedstawicieli. Obok Rajska i Chełmka o punkty powalczy też Brzezina Osiek, Zatorzanka Zator i Niwa Nowa Wieś.

W gronie piątoligowców debiutuje LKS Rajsko. Pierwszym ligowym rywalem beniaminka będzie KS Chełmek. Mecz odbędzie się na stadionie w Rajsku już w najbliższą niedzielę. Trzy dni później beniaminek pojedzie na pierwszy wyjazd. Zmierzy się z Victorią Jaworzno. Drużyna pod względem personalnym wygląda lepiej, niż w poprzednim sezonie i powinna sobie poradzić w nowym towarzystwie.

Duże nadzieje z nowym sezonem wiążą w Osieku. Brzezina dysponuje ciekawym składem i powinna się włączyć do walki o najwyższe miejsca w okręgówce. W pierwszym starciu o ligowe punkty osieczanie zagrają na wyjeździe z "meblarzami" w Kalwarii Zebrzydowskiej. Trzy dni później dojdzie do arcyciekawie zapowiadających się derbów. Osieczanie zmierzą się z Zatorzanką.

I kolejka w lidze okręgowej:
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - BRZEZINA OSIEK (sobota, godz. 11)
Arka Babice - NIWA NOWA WIEŚ (sobota, godz. 17)
Halniak Maków Podhalański - Nadwiślanin Gromiec (sobota, godz. 17)
LKS Żarki - Victoria 1918 Jaworzno (sobota, godz. 17)
Iskra Klecza Dolna - Tempo Białka (sobota, godz. 17)
Relaks Wysoka - Sosnowianka Stanisław Dolny (sobota, godz. 18)
ZATORZANKA ZATOR- Garbarz Zembrzyce (niedziela, godz. 11)
LKS RAJSKO - KS CHEŁMEK (niedziela, godz. 17)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 11.08.2018 09:13
Jutro w Rajsku liczę na otwarty mecz i grad goli.