PIŁKA NOŻNA. Piątoligowy lider z Nowej Wsi poszuka szóstej wygranej z rzędu

06 września 2018 Autor: png
Niwa Nowa Wieś będzie w sobotę broniła żółtej koszulki piątoligowego lidera. Fot. (png)

Niwa Nowa Wieś będzie w sobotę broniła żółtej koszulki piątoligowego lidera. Fot. (png)

Niwa Nowa Wieś rozpędza się nie na żarty. W sobotę w Gromcu piątoligowy lider powalczy o szóste zwycięstwo z rzędu. Nadwiślanin na swoim terenie bardzo poważnie zyskuje na wartości i przed ekipą z Nowej Wsi prawdziwy test możliwości. Okręgówka już na samym starcie została zdekompletowana. Z rozgrywek wycofała się bowiem Iskra Klecza Dolna.

W trzeciej lidze dojdzie do konfrontacji nowotarsko-oświęcimskiej i co ciekawe nie będzie to mecz hokejowy. Soła zagra na wyjeżdzie z Podhalem. Górale plasują się w środku stawki. W ostatniej kolejce zremisowali w Świdniku z Avią 2:2. Oświęcimianie mają na swoim koncie pięć punktów. Podopieczni Wojciecha Skrzypka znajdują się nad strefą spadkową, ale z minimalną przewagą nad goniącymi rywalami.

Z bardzo dobrej strony na czwartoligowych boiskach prezentuje się beniaminek z Jawiszowic. Po pięciu meczach ciągle zachowuje miano niepokonanej ekipy. Oby nic się nie zmieniło po starciu z Węgrzcanką. Najbliższy rywal jawiszowian zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do prowadzącej Jutrzenki Giebułtów. Przed Unią wyjazd do Olkusza. Póki co, biało-niebiescy rozczarowują. Dwie wygrane i trzy porażki to bilans zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Zestaw par w trzeciej lidze:
Wiślanie Jaśkowice - Orlęta Radzyń Podlaski (sobota, godz. 13)
Podhale Nowy Targ - SOŁA OŚWIĘCIM (sobota, godz. 16)
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik (sobota, godz. 16)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy (sobota, godz. 16)
Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska (sobota, godz. 16)
Chełmianka Chełm - Spartakus Daleszyce (sobota, godz. 17)
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz (niedziela, godz. 16)
Stal Kraśnik - Hutnik Kraków (niedziela, godz. 16)
Motor Lublin - Czarni Połaniec (przełożony na 12 września, godz. 20)

Zestaw par w czwartej lidze:
Orzeł Piaski Wielkie - Dalin Myślenice (czwartek, godz. 17)
Clepardia Kraków - Pcimianka Pcim (sobota, godz. 11)
Jutrzenka Giebułtów - Wiślanka Grabie (sobota, godz. 11)
LKS JAWISZOWICE - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (sobota, godz. 16)
MKS Trzebinia - Orzeł Ryczów (sobota, godz. 16)
Beskid Andrychów - Górnik Wieliczka (sobota, godz. 16.30)
KS Olkusz - UNIA OŚWIĘCIM (sobota, godz. 17)
Kaszowianka Kaszów - Słomniczanka Słomniki (niedziela, godz. 14)

Zestaw par w piątej lidze:
LKS RAJSKO - Relaks Wysoka (sobota, godz. 11)
Nadwiślanin Gromiec - NIWA NOWA WIEŚ (sobota, godz. 11)
Sosnowianka Stanisław Dolny - Garbarz Zembrzyce (sobota, godz. 11)
KS CHEŁMEK - ZATORZANKA ZATOR (sobota, godz. 16)
Victoria 1918 Jaworzno - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (sobota, godz. 17)
Halniak Maków Podhalański - Arka Babice (sobota, godz. 17)
Tempo Białka - BRZEZINA OSIEK (niedziela, godz. 17)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 07.09.2018 10:24
Soła po zimnym prysznicu po meczu w Łękach jedzie po trzy punkty na Podhale. W czwartej ogromna szansa przed Unią na pełną pulę, w Jawiszowicach też liczą na pomyślny wiatr, wszak to mecz o trzecie miejsce. W KO ciekawe mecze w Rajsku, Gromcu i Białce. Zatorzanka będzie starała urwać się Chełmkowi w tabeli. W A-Klasie szansa przed Hejnałem na wyjście na pozycję lidera, ale do tego muszą zostać spełnione dwa warunki: zwycięstwo z Grojcem i pogubienie punktów przez Gorzów z Witkowicami. Jedno jest pewne, w tę sobotę w Gorzowie będzie gorąco. Fiestę robią Ultrasi :-D