PIŁKA NOŻNA. Pierwsze mecze w sezonie o konkretną stawkę

03 sierpnia 2019 Autor: png
Piłkarze oświęcimskiej Unii rozpoczną pucharowe rozgrywki od środowej potyczki z Sygnałem we Włosienicy lub Sołą w Łękach. Fot. (png)

Piłkarze oświęcimskiej Unii rozpoczną pucharowe rozgrywki od środowej potyczki z Sygnałem we Włosienicy lub Sołą w Łękach. Fot. (png)

Dziś rozegrano mecze pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. To zarazem oficjalne otwarcie sezonu 2019/20 w naszym regionie. Okazałe zwycięstwa odniosły ekipy z Polanki Wielkiej i Malca. Strumień pokonał Górnika Brzeszcze 5:1, a Zgoda rozbiła na wyjeździe Koronę Harmęże 7:0.

W pierwszej rundzie dość nieoczekiwanie rozstrzygnięcie odnotowano w Polance Wielkiej. Miejscowy Strumień wręcz rozbił Górnika z Brzeszcz aż 5:1 (4:0). Na usprawiedliwienie gości trzeba przyznać, że mieli oni spore problemy kadrowe.

Ostatecznie gospodarze pewnie wygrali po dwóch golach Mariusza Gałgana. Pozostałe trafienia dorzucili Krzysztof Borowczyk, Łukasz Herma oraz Jan Jarzyna. Honor przyjezdnych uratował Paweł Lis. Do trzeciej rundy pucharowych rozgrywek Strumień przystąpi prawdopodobnie bez gry, bo na skraju upadku pierwszej drużyny znalazła się Soła Oświęcim.

W niedzielę beniaminek klasy A z Włosienicy przegrał na własnym obiekcie z Sołą Łęki 0:3. W kolejnej rundzie ekipa z Łęk będzie podejmowała oświęcimską Unię i zapowiada się prawdziwy szlagier. W drugim niedzielnym meczu LKS Jawiszowice Old Boys uległ Gorzowowi 1:4. Teraz beniaminek okręgówki zagra u siebie z Rajskiem.

Wyniki pierwszej rundy Pucharu Polski:
Strumień Polanka Wielka - KS Górnik Brzeszcze 5:1
Iskra Brzezinka - LKS Przeciszovia Przeciszów 0:3
Puls Broszkowice - LKS Bulowice 3:2
LKS Bobrek - Solavia Grojec 3:1
Korona Harmęże - Zgoda Malec 0:7
Orzeł Witkowice - Team Sport Hejnał Kęty 1:5
K3 Kęty - Zatorzanka Zator 4:2
LKS Piotrowice - KS Chełmek 1:3
Pogórze Gierałtowice - Brzezina Osiek 0:4
LKS Jawiszowice Old Boys - LKS Gorzów 1:4
Sygnał Włosienica - Soła Łęki 0:3

Pary drugiej rundy Pucharu Polski (7 sierpnia, godz. 18):
Team Sport Hejnał Kęty - K3 Kęty
Puls Broszkowice - Niwa Nowa Wieś
LKS Przeciszovia Przeciszów - LKS Jawiszowice
LKS Bobrek - KS Chełmek
Brzezina Osiek - Zgoda Malec
Strumień Polanka Wielka - Soła Oświęcim
Soła Łęki - Unia Oświęcim
LKS Gorzów - LKS Rajsko

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Hgf, 04.08.2019 12:53
Brawo Strumień oby w lidze tak szło