PIŁKA NOŻNA. Pierwsze ruchy kadrowe

07 stycznia 2019 Autor: png
LKS Jawiszowice będzie pierwszym rywalem Soły w okresie zimowych gier kontrolnych. Fot. (png)

LKS Jawiszowice będzie pierwszym rywalem Soły w okresie zimowych gier kontrolnych. Fot. (png)

Powoli nabiera rumieńców transferowa karuzela na piłkarskim rynku w naszym regionie. Do pierwszych zmian kadrowych doszło w trzecioligowym zespole oświęcimskiej Soły. Przed podopiecznymi Łukasza Surmy jasno sprecyzowany cel. Drużyna z Plant będzie na wiosnę broniła się przed spadkiem do czwartej ligi.

Póki co, solarze notują personalne straty. Wiadomo już, że w rundzie rewanżowej barw Soły nie będzie reprezentował tercet - Maciej Skiba (obrońca), Dominik Gaudyn (pomocnik) i Michał Szewczyk (pomocnik). W kadrze może zabraknąć także Arkadiusza Chlebowskiego, ale ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły.

Działacze są już po rozmowach z nowymi piłkarzami, którzy mają ich zastąpić. Powinni się pojawić już na pierwszych zajęciach w 2019 roku, które zaplanowano na 11 stycznia.

Po pierwszej rundzie Soła zamyka tabelę trzeciej ligi, ale straty do miejsca gwarantującego utrzymanie nie są duże. Podopieczni Łukasza Surmy mają cztery "oczka" mniej od bezpiecznych Czarnych z Połańca. Oświęcimian o jeden punkt wyprzedza także Spartakus Daleszyce i Podlasie z Białej Podlaskiej.

Przed ligową inauguracją Soła rozegra kilka gier kontrolnych. Pierwszy sprawdzian zaplanowano na 19 stycznia. Rywalem oświęcimian będzie czwartoligowy beniaminek z Jawiszowic. Wiosenną inaugurację zaplanowano na 9 marca. Wówczas solarze będą na swoim obiekcie podejmowali Sokoła Sieniawa. Jesienią na wyjeździe gospodarze zwyciężyli 2:1.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy