PIŁKA NOŻNA. Pierwsze trafienie Dudzica! Unia poważnie wzmocniona!

30 lipca 2015 Autor: PNG

Już w pierwszym meczu kontrolnym do siatki trafił pozyskany przez D&R Unię Oświęcim supersnajper - Przemysław Dudzic. Biało-niebiescy ulegli jednak Szczakowiance Jaworzno 2:4. Kolejnym rywalem podopiecznych Jakuba Korby będzie Halniak Maków Podhalański. Tymczasem doszło do finalizacji kolejnych wzmocnień i nie są to bynajmniej piłkarze anonimowi!

Transferowa ofensywa oświęcimskiej Unii trwa w najlepsze. Fot. (png)

Transferowa ofensywa oświęcimskiej Unii trwa w najlepsze. Fot. (png)

Nowymi zawodnikami D&R Unii zostali Łukasz Pactwa oraz Tomasz Kozioł. Ten pierwszy jest doskonale znany kibicom w naszym regionie. Bramkostrzelny Łukasz Pactwa to wychowanek Nadwiślanina Gromiec. Gra na pozycji środkowego pomocnika. Bronił barw trzecioligowej Janiny Libiąż i Szczakowianki Jaworzno. Ostatnio grał w Zagórzance Zagórze.

Z kolei grający w drugiej linii Tomasz Kozioł jest wychowankiem Walcowni Czechowice-Dziedzice. Ma za sobą występy w "młodej ekstraklasie", gdzie bronił barw zabrzańskiego Górnika. Tomasz Kozioł był też zawodnikiem LKS-u Czaniec i Drzewiarza Jasienica. Wraz z Łukaszem Pactwą powinien "robić różnicę" w środkowej formacji.

W pierwszym sparingu D&R Unia uległa Szczakowiance (czwarta liga śląska) 2:4. Do przerwy piłkarze z Jaworzna prowadzili 0:2. Po solowej akcji kontaktowego gola strzelił dla gospodarzy Daniel Boba. Później jednak rywale ponownie odskoczyli na odległość dwóch trafień. Wart odnotowania jest pierwszy gol w biało-niebieskich barwach sprowadzonego z Niwy Nowa Wieś supersnajpera - Przemysława Dudzica.

Kolejnym przeciwnikiem oświęcimskiego zespołu będzie Halniak Maków Podhalański. Górali prowadzi Piotr Stach, który wcześniej był m.in. trenerem i zawodnikiem solarzy. Górale z pewnością będą wymagającym sparingpartnerem. Spotkanie rozegrane zostanie w Oświęcimiu na stadionie przy ulicy Legionów. Początek w środę o godz. 18.30.


Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Demon, 31.07.2015 16:29
To widać jak znasz Przemka. bu, ha, ha, ha
Jan, 30.07.2015 12:03
Znam Przemka gralem z nim w jednej druzynie i dobrze ze trafil do Unii,bo wczesniej gral w ekstraklasie polskiej to napewno ma jakies doswiadczenie w futbolu powodzenia.