PIŁKA NOŻNA. Pogoda krzyżuje futbolowe plany najbliższego weekendu

15 marca 2018 Autor: png
Solarze znowu muszą poczekać na swój pierwszy mecz o wiosenne punkty. Fot. (png)

Solarze znowu muszą poczekać na swój pierwszy mecz o wiosenne punkty. Fot. (png)

Z naturą nie da się wygrać. Znowu przyszło się o tym przekonać piłkarzom. Już po raz drugi przesuwana jest trzecioligowa inauguracja solarzy. Odwołany został pierwszy mecz z Wisłą Sandomierz w Oświęcimiu, a teraz to samo tyczy wyjazdowego pojedynku z Chełmianką Chełm. Przymusowo będą także pauzowali piątoligowcy.

W lidze okręgowej odbędzie się tylko spotkanie Garbarza Zembrzyce z Chełmkiem na sztucznym boisku w Chełmku. Tam w roli gospodarza wystąpią zembrzyczanie. Początek sobotniego meczu zaplanowano na godz. 15. Podczas jesiennej inauguracji tych zespołów kibice na gole się nie doczekali. Oby teraz było inaczej. Wszystkie pozostałe gry zostały przełożone na 11 kwietnia.

Przynajmniej o dwa tygodnie opóźni się wiosenny start solarzy. Z uwagi na fatalny stan swojego boiska Chełmianka Chełm odwołała niedzielne starcie przeciwko Sole. W trzeciej lidze postanowiono jednak grać. Odbędą się pozostałe mecze. Jeśli chodzi o czwartą ligę w której występuje Unia Oświęcim to pierwsza wiosenna kolejka ma się odbyć zgodnie z planem.

Pierwszy mecz o trzecioligowe punkty solarze rozegrają zatem dopiero 24 marca. Wówczas na stadion im Braci Kisielińskich w Oświęcimiu przyjedzie Wólczanka Wólka Pełkińska. Tymczasem po finale zachodniej Małopolski między Sołą i Trzebinią, trzebinianie złożyli protest do Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Ich zdaniem w szeregach oświęcimian wystąpili gracze, którzy nie byli uprawnieni do gry. Ich wniosek został jednak odrzucony i wynik z boiska (2:0 dla Soły) został utrzymany.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Unia, 16.03.2018 07:22
Tak wszyscy na Hutnik a nie potrafia przyjsc na żaden mecz swojego zespoly w rundzie jesiennej i wspomóc klub
KSU, 15.03.2018 09:51
Wszyscy na Hutnik. Unia zawsze razem