PIŁKA NOŻNA. Polonia wygrywa przy ulicy Przecznej

20 lipca 2018 Autor: png
Zwycięstwo i porażka do dotychczasowy dorobek solarzy w meczach sparingowych. Dziś trzeci test. Fot. (png)

Zwycięstwo i porażka do dotychczasowy dorobek solarzy w meczach sparingowych. Dziś trzeci test. Fot. (png)

W drugim meczu kontrolnym piłkarze oświęcimskiej Soły ulegli na własnym stadionie bytomskiej Polonii 1:4 (0:2). Przed przerwą dwa trafienia dla gości zaliczył Bartłomiej Giełażyn. Później Jarosław Czernysz i Marcin Lachowski pokonali bramkarza solarzy, a przy wyniku 1:3 honorową bramkę dla drużyny Wojciecha Skrzypka zdobył jeden z testowanych graczy.

Polonia Bytom to firma z tradycjami, występująca obecnie na czwartoligowym poziomie. Zespół prowadzony przez Marcina Domagałę pokazał się w Oświęcimiu z dobrej strony i nic dziwnego, że w Bytomiu wiele obiecują sobie po najbliższym sezonie. Zarówno dla Polonii, jak i Soły był to drugi letni sparing. W pierwszym oświęcimianie pokonali młodzieżowy zespół krakowskich "Pasów" 4:2 (2:2).

W starciu z bytomianami wystąpił testowany bramkarz i wielu graczy z pola, których trener Skrzypek sprawdzał po kątem ewentualnej przydatności do zespołu. Z wiosennej kadry Soły na boisku pojawili się Eryk Ceglarz, Arkadiusz Chlebowski, Dominik Gołdyń, Kamil Narwojsz, Patryk Skrzypniak, Mateusz Stankiewicz, Paweł Rogala i Jakub Tracz.

Jeszcze dziś (piątek) solarze rozegrają trzeci mecz sparingowy. W spotkaniu wyjazdowym zmierzą się z przedstawicielem trzeciej ligi śląskiej, czyli Gwarkiem Tarnowskie Góry. Początek wyznaczono na godz. 18. W ostatnim sezonie Gwarek walczył o drugoligowy awans. Ostatecznie zajął trzecie miejsce ze stratą zaledwie trzech punktów do mistrzowskiej Skry Częstochowa.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy