PIŁKA NOŻNA. Pora wyłonić pucharowych półfinalistów

18 sierpnia 2020 Autor: png
Dziś na stadionie Sygnału we Włosienicy pierwszy z czterech ćwierćfinałów Pucharu Polski. Fot. Szymon Chabior

Dziś na stadionie Sygnału we Włosienicy pierwszy z czterech ćwierćfinałów Pucharu Polski. Fot. Szymon Chabior

Dziś i jutro rozegrane zostaną ćwierćfinałowe mecze Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Jeszcze dziś o awans do półfinału powalczą we Włosienicy. Pozostałe spotkania w Kętach, Malcu i Nowej Wsi zaplanowano na środę.

Czwartoligowiec z Jawiszowic będzie zdecydowanym faworytem dzisiejszego pojedynku we Włosienicy. Czy dwie klasy niżej sklasyfikowany Sygnał będzie stać na sprawienie prawdziwej sensacji, bo w takich kategoriach trzeba byłoby rozpatrywać ewentualny awans ekipy gospodarzy.

W pierwszej rundzie włosieniczanie wygrali w Grojcu z miejscową Solavią 2:1, a później rozbili u siebie Piotrowice 8:0. Z kolei Jawiszowice rozpoczęły udział w pucharowych rozgrywkach od drugiej rundy. W Bulowicach urządzili sobie strzelecki trening, gromiąc gospodarzy w dwucyfrowych rozmiarach 11:0.

Ciekawie powinno być na trzech innych stadionach, gdzie gospodarze mogą się śmiało pokusić o awans do półfinałów. Przypomnijmy, iż Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu broni zespół kęckiego Hejnału.

Ćwierćfinałowe pary Pucharu Polski:
Sygnał Włosienica - LKS Jawiszowice (wtorek, godz. 17.30)
Zgoda Malec - KS Chełmek (środa, godz. 17.30)
Niwa Nowa Wieś - LKS Rajsko (środa, godz. 17.30)
Team Sport Hejnał Kęty - Zatorzanka Zator (środa, godz. 18)

Półfinały PP:
Zatorzanka/Hejnał - Chełmek/Zgoda (16 września)
Niwa/Rajsko - Sygnał/Jawiszowice (16 września)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy