PIŁKA NOŻNA. Porażka ze śląskim czwartoligowcem

20 lutego 2018 Autor: png
Przed Unią niespełna miesiąc przygotowań do rundy rewanżowej w czwartej lidze. Fot. Szymon Chabior

Przed Unią niespełna miesiąc przygotowań do rundy rewanżowej w czwartej lidze. Fot. Szymon Chabior

Pierwszej porażki w okresie przygotowawczym doznali piłkarze oświęcimskiej Unii. Podopieczni Jacka Dobrowolskiego ulegli reprezentantowi czwartej ligi śląskiej - GKS-owi Radziechowy 1:2. Jedynego gola dla biało-niebieskich strzelił Dawid Balon.

Unia rozpoczęła serię sparingów od tradycyjnych, styczniowych derbów z Sołą. Na swoim bocznym boisku ograła młodą drużynę solarzy 2:0, po dwóch trafieniach Dawida Balona. Później oświęcimianie rozgromili klasę niżej notowaną Niwę Nowa Wieś 5:1. Bramki dla Unii w tym spotkaniu strzelali: Pacyga (dwie), Kaleta, Skrzypiec i Wilczak.

W kolejnym test-meczu biało-niebiescy pokonali bielski Rekord 1:0 po golu Przemysława Dudzica z rzutu karnego. W tym sparingu kontuzji nabawił się niestety Adrian Pietraszko. Wreszcie przyszedł bezbramkowy remis z MKS-em Trzebinia na sztucznej nawierzchni w Chełmku.

W najbliższą sobotę Unia ma się zmierzyć w kolejnym meczu kontrolnym z Piastem Bieruń Nowy. Przed startem rundy wiosennej w IV lidze małopolskiej, unici mają jeszcze w planie mecze z Nadwiślninem Gromiec, Limanovią oraz Unią z Dąbrowy Górniczej.

UNIA Oświęcim - GKS Radziechowy 1:2
Bramka dla Unii: Balon.
UNIA: Bajdziak - Ryszka, Rzeszutko, Skrzypiec, Balon - Jończyk, Kaleta, Wilczak, Lichota - Praciak, Dudzic oraz Ryś, Stępień. Trener: Jacek Dobrowolski.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Kibic, 22.02.2018 08:39
A mnie twoje wazne cele nie interesuja. Twoje 2 grosze z podatku pozwalaja na plucie jadem i cos jeszcze?
Kibic, 22.02.2018 08:26
A mnie twoje wazne cele nie interesuja. Twoje 2 grosze z podatku pozwalaja na plucie jadem i cos jeszcze?
Egon, 21.02.2018 06:47
Unia Oswiecim to Dno...niewiem po co ktos inwestuje w tych partaczy lepiej rozwiazac ten Cyrk i przeznaczyc pieniadze na wazniejsze cele dla Miasta.