PIŁKA NOŻNA. Przesunięta inauguracja futbolowej wiosny w trzeciej lidze

09 marca 2018 Autor: png
Trzecioligowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. O punkty zagrają dopiero za tydzień. Fot. (png)

Trzecioligowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. O punkty zagrają dopiero za tydzień. Fot. (png)

W nadchodzący weekend pierwsze wiosenne mecze mieli rozegrać piłkarze w trzeciej lidze. Decyzją futbolowej centrali inauguracja odbędzie się jednak dopiero za tydzień. Wszystko za sprawą trudnych warunków atmosferycznych. Z zaplanowanych gier odbędzie się tylko pojedynek prowadzącego w tabeli Motoru Lublin z Podhalem Nowy Targ.

Solarze mieli się zmierzyć na swoim terenie z Wisłą Sandomierz. W pierwszej, jesiennej kolejce wygrali z tym zespołem na wyjeździe 1:0, po golu Mateusza Glenia. To szalenie ważny mecz dla solarzy dla których każdy zdobyty punkt będzie w rundzie rewanżowej na wagę złota, a właściwie na wagę utrzymania. Na stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu piłkarze z Sandomierza przyjadą jednak w innym terminie (18 kwietnia).

Podopieczni Tomasza Świderskiego rozpoczną zatem rundę wiosenną od meczu wyjazdowego z Chełmianką Chełm. Pojedynek z wiceliderem zaplanowano na przyszłą niedzielę (początek o godz. 14). Jesienią w Oświęcimiu, Chełmianka zwyciężyła aż 4:0.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy