PIŁKA NOŻNA. Przygotowania na własnych obiektach

28 grudnia 2017 Autor: png
W trzecioligowej tabeli prowadzi krakowska Prądniczanka, która o osiem punktów wyprzedza Iskrę z Brzezinki. Fot. Szymon Chabior

W trzecioligowej tabeli prowadzi krakowska Prądniczanka, która o osiem punktów wyprzedza Iskrę z Brzezinki. Fot. Szymon Chabior

16 stycznia 2018 roku na pierwszych zajęciach przed rundą rewanżową spotkają się trzecioligowe piłkarki Iskry Brzezinka. Podopieczne Krystiana Paszka przygotowywać się będą na własnych obiektach. Mają w planie kilka sparingów. Czy uda im się zluzować na pierwszej pozycji prowadzącą Prądniczankę? Zadanie nie będzie łatwe do wykonania.

Iskierki zajmują drugie miejsce w tabeli trzeciej ligi. Mają osiem punktów straty do krakowskiej Prądniczanki. Tabela jednak nieco przekłamuje rzeczywistość, bowiem drużyna z Brzezinki ma w zapasie jeden mecz. Ich spotkanie z Victorią Gaj zostało przełożone na wiosnę. Trzeba też pamiętać, że w rundzie rewanżowej Iskra zagra z Prądniczanką na swoim stadionie.

Zakładając ewentualne zwycięstwo nad Victorią Gaj, strata do lidera wynosiłaby tylko pięć punktów. To dużo i mało. Od czterech sezonów lider jesieni nie cieszył się z awansu i może ta seria zostanie podtrzymana. Taką nadzieję mają w Brzezince, ale w klubie z ulicy Sportowej nie ma specjalnego ciśnienia na awans. Wiadomo, że zbytnio napompowany balon może z hukiem pęknąć.

- Przede wszystkim chcemy dobrze przygotować się do rundy wiosennej - mów trener Iskry Brzezinka, Krystian Paszek. - Mamy się bawić futbolem i nie oglądać na tabelę. Efekty naszej pracy będziemy analizowali po sezonie. Najważniejszy będzie tylko każdy, najbliższy mecz. To ma sprawiać dziewczętom przyjemność i radość z uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu - dodaje Krystian Paszek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy