PIŁKA NOŻNA. Puchar zostanie w Kętach, czy pojedzie do Rajska?

26 listopada 2020 Autor: png
Piłkarze Hejnału Kęty będą w sobotę na swoim stadionie bronili Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Fot. Szymon Chabior

Piłkarze Hejnału Kęty będą w sobotę na swoim stadionie bronili Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Fot. Szymon Chabior

Kto podniesie okazałe trofeum w górę? Czy cieszyć się będą piłkarze czwartoligowego Rajska, czy też klasę niżej notowanego Hejnału? Wszystko rozstrzygnie się już w sobotę w Kętach. Finał Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu rozpocznie się w samo południe.

Po ostatnie trofeum na etapie PPN Oświęcim sięgnęli kęczanie. W lipcowym finale pokonali na wyjeździe lokalnego rywala z Malca 2:1. Z kolei już w półfinale zachodniej Małopolski Hejnał uległ u siebie po dodatkowej serii rzutów karnych ekipie Orła Ryczów.

Jak będzie w sobotę w Kętach? W drodze do wielkiego finału podopieczni Kamila Żmudy odprawili czterech rywali. W pierwszej rundzie rozbili na wyjeździe Iskrę Brzezinka (oświęcimska klasa B) 6:0. Później na swoim terenie pokonali kolejno oświęcimską Unię 3:2 (czwarta liga), Zatorzankę Zator 7:3 (piąta liga) i KS Chełmek 2:1 (czwarta liga).

Rajsko wyrzuciło za pucharową burtę trzech przeciwników, gdyż w pierwszej rundzie zespół Mariusza Wójcika był rozstawiony. Czwartoligowiec wygrał później na wyjeździe z Pogórzem Gierałtowice (oświęcimska klasa A) 0:2, Niwą Nowa Wieś (piąta liga) 1:3 i Jawiszowicami (czwarta liga) 1:2.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy