PIŁKA NOŻNA. Pucharowa środa

04 września 2019 Autor: png
Jeszcze dziś poznamy półfinalistów Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego Podokręgu. Fot. (png)

Jeszcze dziś poznamy półfinalistów Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego Podokręgu. Fot. (png)

Dziś na czterech stadionach rozegrane zostaną ćwierćfinały Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego Podokręgu. O awans do półfinału powalczą w Kętach, Chełmku, Malcu i Broszkowicach.

Najatrakcyjniej zapowiada się pojedynek w Kętach, gdzie Team Sport Hejnał (klasa A) będzie podejmował Unię Oświęcim (IV liga). Niemniej interesująco powinno być w Chełmku. Tam biało-zieloni (V liga) zmierzą się z Jawiszowicami (IV liga).

W Malcu o pucharowy półfinał powalczą dwie ekipy z oświęcimskiej klasy A. Miejscowa Zgoda prowadzona przez Andrzeja Tomalę zagra ze Strumieniem Polanka Wielka. Najniżej sklasyfikowany w tym gronie Puls Broszkowice (klasa B) będzie z kolei podejmował beniaminka ligi okręgowej z Gorzowa.

Ćwierćfinałowe pary Pucharu Polski w PPN Oświęcim:
Team Sport Hejnał Kęty - Unia Oświęcim (4 września, godz. 17.30)
KS Chełmek - LKS Jawiszowice (4 września, godz. 17.30)
Zgoda Malec - Strumień Polanka Wielka (4 września, godz. 17.30)
Puls Broszkowice - LKS Gorzów (4 września, godz. 17.30)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy