PIŁKA NOŻNA. Pucharowa środa, czyli solarze grają z Hutnikiem

13 czerwca 2018 Autor: png
PIŁKA NOŻNA. Pucharowa środa, czyli solarze grają z Hutnikiem
Jeszcze na dobrze nie ochłonięto po historycznym utrzymaniu w trzeciej lidze, a tymczasem Sołę czeka dziś kolejny sprawdzian. Podopieczni Tomasza Świderskiego zagrają z Hutnikiem Nowa Huta. Stawką jest finał Pucharu Polski na wojewódzkim szczeblu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17 na obiekcie Hutnika na Suchych Stawach.

Hutnicy zdecydowanie wygrali czwartoligowe rozgrywki (dwukrotnie pokonali Unię Oświęcim - przyp. aut), a teraz mają na głowie baraże o trzecią ligę. Ich rywalem będzie Barciczanka Barcice, a pierwszy mecz odbędzie się 16 czerwca (sobota) na stadionie Hutnika. To dla tego zespołu jest w tym momencie najważniejsze. Można się zatem spodziewać, że pucharowy bój potraktują ulgowo.

W dzisiejszym meczu jest o co walczyć. Finał Pucharu Polski to prestiżowa sprawa, a w przypadku zdobycia tego trofeum można wzbogacić o 40 tysięcy złotych. Pokonany otrzyma 5 tysięcy. Jeżeli Soła zdobędzie Puchar Polski na szczeblu Małopolski zagra na szczeblu centralnym. Pucharu Polski broni stołeczna Legia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy