PIŁKA NOŻNA. Pucharowe otwarcie na dobry początek

11 lipca 2019 Autor: png
Sezon 2019/20 zainaugurują tradycyjnie rozgrywki Pucharu Polski. Fot. (png)

Sezon 2019/20 zainaugurują tradycyjnie rozgrywki Pucharu Polski. Fot. (png)

Podobnie jak w poprzednich latach, futbolowy sezon 2019/2020 w naszym regionie otworzą mecze pierwszej rundy Pucharu Polski. Znamy już zestaw par, który został ustalony drogą losowania w Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu.

Najwyżej sklasyfikowane zespoły w oświęcimskim powiecie dołączą do rozgrywek Pucharu Polski w kolejnym etapie. Mowa o Sole Oświęcim (trzecia liga), Unii Oświęcim, (czwarta liga), Jawiszowicach (czwarta liga) i Rajsku (czwarta liga).

W pierwszej rundzie najciekawiej zapowiadają się pojedynki we Włosienicy, Brzezince i Polance Wielkiej. Beniaminek klasy A z Włosienicy będzie na własnym obiekcie podejmował Team Sport Hejnał Kęty. Marząca o powrocie do klasy A Iskra zagra z Przeciszovią, a Strumień zmierzy się jednym z faworytów klasy A - Górnikiem Brzeszcze.

Pary I rundy Pucharu Polski:
Sygnał Włosienica - Soła Łęki
Orzeł Witkowice - Team Sport Hejnał Kęty
K3 Kęty - Zatorzanka Zator
Puls Broszkowice - LKS Bulowice
Iskra Brzezinka - LKS Przeciszovia Przeciszów
LKS Bobrek - Solavia Grojec
LKS Piotrowice - KS Chełmek
Pogórze Gierałtowice - Brzezina Osiek
Korona Harmęże - Zgoda Malec
Strumień Polanka Wielka - KS Górnik Brzeszcze
LKS Jawiszowice Old Boys - LKS Gorzów
MKP Unia Oświęcim - wolny los
Niwa Nowa Wieś - wolny los
LKS Rajsko - wolny los
LKS Jawiszowice - wolny los

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
oświęcimianin, 12.07.2019 09:43
KS Soła jest, była i będzie
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 11.07.2019 22:05
Dobra, już doczytałem. Smutna sprawa z tą Sołą.
www, 11.07.2019 16:07
Soły już nie ma
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 11.07.2019 11:56
Ktoś już coś wie w temacie nowego trenera Soły?
PPN wreszcie potwierdził kształt A-klasy i B-klasy. W tym sezonie A-klasa gra w 12 ekip, oprócz Sygnału awansowała również Skawa Podolsze. B-klasa to 9 ekip a rozgrywki toczone będą w trzech rundach.
Rozlosowano I rundę PP. Ciekawe, moim zdaniem, pary:
Sygnał Włosienica – Soła Łęki - w II rundzie czeka Unia Oświęcim
Strumień Polanka Wielka – Gór/nik Brzeszcze - w II rundzie czeka Soła Oświęcim
LKS Jawiszowice Old Boys – LKS Gorzów - w II rundzie czeka LKS Rajsko