PIŁKA NOŻNA. Pucharowe zgłoszenia tylko do 5 lipca

27 czerwca 2018 Autor: png
Nowy sezon zainaugurują mecze pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Fot. (png)

Nowy sezon zainaugurują mecze pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Fot. (png)

Jak co roku, futbolowy sezon 2018/19 w naszym regionie otworzą mecze pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski. Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu poinformował o terminie zgłaszania poszczególnych drużyn. Datą graniczną zarówno dla zespołów seniorskich, jak i młodzieżowych jest 5 lipca.

Zgłoszeń należy dokonywać na adres mailowy: podos@poczta.onet.pl. Jeżeli termin (5 lipca) zostanie przekroczony, klub może zostać relegowany z rozgrywek. Pierwszą rundę Pucharu Polski w oświęcimskim podokręgu zaplanowano na weekend 4-5 sierpnia.

Tego trofeum bronią solarze. Biało-czerwoni w wielkim finale na szczeblu PPN Oświęcim pokonali mistrza klasy A - LKS Rajsko 5:1. Hat-tricka skompletował wówczas Paweł Cygnar, a dwa trafienia dorzucił Mateusz Wawoczny. Ten zespół Soły z wiadomych przyczyn przestał istnieć po rundzie jesiennej.

"Stara Soła" zdołała jeszcze ograć Orła Ryczów w półfinale zachodniej Małopolski. Zespół prowadzony wówczas przez Sebastiana Stemplewskiego zwyciężył 2:1 (gole Jakuba Snadnego i Mateusza Glenia). Już w 2018 roku solarze z Tomaszem Świderskim na trenerskiej ławce pokonali MKS-Trzebinię w finale zachodniej Małopolski 2:1. Zostali zatrzymani dopiero przez rozpędzonego nowego trzecioligowca, czyli nowohuckiego Hutnika (2:6).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy