PIŁKA NOŻNA. Równy rytm lidera z Jawiszowic

02 maja 2018 Autor: png
Niwa Nowa Wieś dość nieoczekiwanie rozbiła w powiatowych derbach KS Chełmek 4:1. Fot. (png)

Niwa Nowa Wieś dość nieoczekiwanie rozbiła w powiatowych derbach KS Chełmek 4:1. Fot. (png)

LKS Jawiszowice równym krokiem zmierza w kierunku czwartoligowych bram. Dziś piłkarze lidera odnieśli już 21 zwycięstwo w tym sezonie. Wiadomo, że mistrzostwa i awansu nikt im już nie odbierze. Pozostaje tylko pytanie, czy uda im się zamknąć sezon z zerowym kontem punktowych strat. Wszak byłoby to wydarzenie bez precedensu...

W dzisiejszych derbach oświęcimskiego powiatu jawiszowianie w najskromniejszych z możliwych rozmiarów pokonali osiecką Brzezinę 1:0. Do derbowego starcia doszło także w Nowej Wsi. Niwa nadspodziewanie wysoko pokonała Chełmek 4:1. Porażki w Gromcu doznała walcząca o utrzymanie Zatorzanka.

Kolejna seria gier rozegrana zostanie już w najbliższą sobotę. Lider z Jawiszowic zagra na wyjeździe z Victorią Jaworzno. Jesienią w Jawiszowicach było aż 6:2 dla gospodarzy. Ciekawie powinno być w Osieku, gdzie zawitają "meblarze" z Kalwarii Zebrzydowskiej. Kłopotów z zaksięgowaniem kompletu punktów nie powinien mieć wicelider z Chełmka, który będzie podejmował Zagórzankę.

Wyniki XXIII kolejki okręgówki:
LKS Jawiszowice - Brzezina Osiek 1:0
Niwa Nowa Wieś - KS Chełmek 4:1
Nadwiślanin Gromiec - Zatorzanka Zator 3:0
Halniak Maków Podhalański - Garbarz Zembrzyce 0:4
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Dąb Paszkówka 3:2
Tempo Białka - Victoria 1918 Jaworzno 2:0
Zagórzanka Zagórze - Naroże Juszczyn 2:0
Pauzował: LKS Żarki

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
NW fans, 03.05.2018 10:15
Niwa to jest potęga. Niwa najlepsza jest