PIŁKA NOŻNA. Rozlosowano pucharowe ćwierćfinały

24 sierpnia 2017 Autor: png
Najciekawiej z pucharowych ćwierćfinałów zapowiada się mecz Rajska z Zatorzanką. Fot. Szymon Chabior

Najciekawiej z pucharowych ćwierćfinałów zapowiada się mecz Rajska z Zatorzanką. Fot. Szymon Chabior

W siedzibie oświęcimskiego Podokręgu Piłki Nożnej rozlosowano ćwierćfinałowe pary rozgrywek Pucharu Polski. Osiem zespołów o awans do półfinału powalczy 6 września. Na tym etapie do rywalizacji dołączą już najwyżej sklasyfikowane zespoły w powiecie. Mowa o trzecioligowej Sole i czwartoligowej Unii.

Solarze zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym z Chełmkiem i będą zdecydowanym faworytem tej konfrontacji. Ciekawie zapowiada się pojedynek w Brzeszczach, gdzie zawita oświęcimska Unia. Jedyny na tym etapie reprezentant klasy B - Iskra Brzezinka będzie się starała sprawić niespodziankę w starciu z Hejnałem Kęty.

Sporo podtekstów ma ćwierćfinał między Rajskiem i Zatorzanką. Ostatni sezon w klasie A zdominowały te właśnie ekipy, które toczyły korespondencyjną rywalizację o mistrzostwo i awans. W wiosennym, bezpośrednim starciu lepsi okazali się podopieczni Grzegorza Bąka, ale to w Zatorze ostatecznie otworzyli szampany i cieszyli się z awansu. Jak będzie teraz?

Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bronią piłkarze Unii. W poprzednim sezonie biało-niebiescy dotarli do wojewódzkiego półfinału. W walce o finał przegrali niestety na wyjeździe z Rabą Dobczyce. Rozgrywki Pucharu Polski w Małopolsce wygrało Podhale Nowy Targ, które na szczeblu krajowym przegrało z Siarką Tarnobrzeg 0:1.

Zestaw par ćwierćfinałów Pucharu Polski na szczeblu PPN Oświęcim:
KS Chełmek - Soła Oświęcim (6 września, godz. 16.30)
Iskra Brzezinka - Team Sport Hejnał Kęty (6 września, godz. 16.30)
LKS Rajsko - Zatorzanka Zator (6 września, godz. 16.30)
Górnik Brzeszcze - Unia Oświęcim (6 września, godz. 16.30)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy