PIŁKA NOŻNA. Soła podejmuje KSZO, a Unia jedzie do Andrychowa!

24 sierpnia 2018 Autor: png
Przed nami czwarta seria gier na boiskach trzeciej, czwartej i piątej ligi. Fot. (png)

Przed nami czwarta seria gier na boiskach trzeciej, czwartej i piątej ligi. Fot. (png)

Niezwykle prestiżowa konfrontacja przed zespołem oświęcimskiej Unii.Biało-niebieskich czeka wyjazdowa potyczka z Beskidem Andrychów. Tymczasem klasę wyżej notowani solarze rozegrają drugi mecz w tym sezonie na własnym boisku. Podopieczni Wojciecha Skrzypka będą podejmowali KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Solarze udanie rozpoczęli rozgrywki sezonu 2018/19. W trzech pierwszych meczach wywalczyli cztery punkty. Szczególnie cenny był ostatni remis na wyjątkowo trudnym terenie w Lublinie. W sobotę podopieczni Wojciecha Skrzypka będą podejmowali KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski i o punkty nie będzie łatwo. KSZO, podobnie zresztą jak Soła, ma na swoim koncie zwycięstwo, remis i porażkę.

Arcyciekawie będzie w sobotę w Andrychowie. Tam z Beskidem zmierzy się oświęcimska Unia. W poprzednim sezonie biało-niebiescy zwyciężyli na tym terenie aż 6:1. Na stadionie przy ulicy Legionów było 1:0 dla zespołu Jacka Dobrowolskiego. W okręgówce trzy drużyny zgromadziły komplet punktów. W tym gronie są aż dwie ekipy z oświęcimskiego podokręgu. Mowa o Niwie Nowa Wieś i beniaminku z Rajska.

Zestaw par IV kolejki w trzeciej lidze:
Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska (sobota, godz. 16)
SOŁA OŚWIĘCIM - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (sobota, godz. 17)
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik (sobota, godz. 17)
Wisła Puławy - Sokół Sieniawa (sobota, godz. 17)
Wiślanie Jaśkowice - Podhale Nowy Targ (sobota, godz. 17)
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm (sobota, godz. 17)
Spartakus Daleszyce - Motor Lublin (niedziela, godz. 17)
Czarni Połaniec - Hutnik Kraków (niedziela, godz. 17)
Avia Świdnik - Stal Rzeszów (przełożony na 5 września)

Zestaw par IV kolejki w czwartej lidze:
Jutrzenka Giebułtów - Pcimianka Pcim (sobota, godz. 11)
Clepardia Kraków - Dalin Myślenice sobota, godz. 11)
MKS Trzebinia - Wiślanka Grabie (sobota, godz. 11)
Beskid Andrychów - UNIA OŚWIĘCIM (sobota, godz. 17)
Orzeł Ryczów - Górnik Wieliczka (sobota, godz. 17)
KS Olkusz - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (sobota, godz. 17)
Orzeł Piaski Wielkie - Słomniczanka Słomniki (sobota, godz. 17)
LKS JAWISZOWICE - Kaszowianka Kaszów (niedziela, godz. 17)

Zestaw par IV kolejki w piątej lidze:
Halniak Maków Podhalański - Relaks Wysoka (sobota, godz. 11)
NIWA NOWA WIEŚ - Garbarz Zembrzyce (sobota, godz. 16)
Sosnowianka Stanisław Dolny - Kalwarianka (sobota, godz. 16)
KS CHEŁMEK - Arka Babice (sobota, godz. 17)
Nadwiślanin Gromiec - BRZEZINA OSIEK (sobota, godz. 17)
Tempo Białka - ZATORZANKA ZATOR (niedziela, godz. 17)
LKS Żarki - LKS RAJSKO (niedziela, godz. 17)
Victoria 1918 Jaworzno - Iskra Klecza Dolna (niedziela, godz. 17)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 25.08.2018 08:48
Przed sołą wielka szansa na odskoczenie kszo. Unia z beskidem musi zapunktować inaczej sytuacja w tabeli będzie nieciekawa, przy okazji zobaczymy jak funkcjonują zakazy MZPN. W Jawiszowicach pierwszy mecz w czwartej lidze i bardzo mocny przeciwnik choć też beniaminek. W tej kolejce zatorzance o punkty będzie ciężko, rajsko pewnie dopisuje sobie trzy punkty, ale przy braku koncentracji mogą się zdziwić. W A-Klasie ciekawie w gorzowie i w łękach. W chrzanowie, w dalszym ciągu jaja, trwa lewarowanie libiąża do okręgówki. Rusza B-Klasa, ale te rozgrywki wymykają się wszelkim próbom komentowania. Innymi słowy rozkosz w najczystszej postaci :-D