PIŁKA NOŻNA. Soła przegrywa "mecz za sześć punktów"

30 maja 2018 Autor: png
Solarze mają już tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową Fot. (png)

Solarze mają już tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową Fot. (png)

Dziś walczono o punkty na trzecioligowych boiskach. Na tarczy z Daleszyc wracają niestety oświęcimscy solarze. Podopieczni Tomasza Świderskiego przegrali z siądadującym w tabeli Spartakusem 2:0. Pierwszy gol padł w 20 minucie. Tuż przed końcem gospodarze "dobili" oświęcimian z karnego.

Tymczasem Soła poznała pucharowego rywala na wojewódzkim szczeblu. Mecze półfinałowe zaplanowano na 13 czerwca (godz. 17), a finał odbędzie się tydzień później w Kalwarii Zebrzydowskiej. W siedzibie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie. Oświęcimianie trafili na lidera IV ligi - Hutnika Kraków. W drugim półfinale Poprad Muszyna zagra ze zwycięzcą pary GKS Drwinia kontra Okocimski Brzesko.

Wyniki XXXI kolejki w trzeciej lidze:
Spartakus Daleszyce - SOŁA OŚWIĘCIM 2:0
MKS Trzebinia - Stal Rzeszów 1:2
JKS 1909 Jarosław - Wiślanie Jaśkowice 2:0
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 0:2
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 0:0
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 4:3
Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:1

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy