PIŁKA NOŻNA. Soła wylała... trenera

09 października 2018 Autor: png
Wojciech Skrzypek nie jest już trenerem Soły. Fot. www.solaoswiecim.pl

Wojciech Skrzypek nie jest już trenerem Soły. Fot. www.solaoswiecim.pl

W niedzielnym spotkaniu z Avią w Świdniku po raz ostatni piłkarzy Soły Oświęcim poprowadził Wojciech Skrzypek. Po porażce 1:0, klubowy zarząd solarzy podjął decyzję o rozwiązaniu umowy z trenerem. Pod wodzą Wojciecha Skrzypka solarze rozegrali w sumie jedenaście spotkań. Wygrali jedno, a trzy zremisowali. Pozostałych siedem zakończyło się porażkami.

W efekcie Soła spadła na samo dno ligowej tabeli i znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Drużyna z Plant traci dwa punkty do przedostatniej ekipy w tabeli trzeciej ligi - Podlasia Biała Podlaska i ma trzy mniej od Wiślan Jaśkowice (16 miejsce, 9 pkt). Kolejnym rywalem Soły będzie Wisła Sandomierz. To spotkanie rozegrane zostanie 14 października w Sandomierzu. Początek zaplanowano na godz. 15.

Wojciech Skrzypek objął zespół przed sezonem 2018/19. Na stanowisku trenera zastąpił Tomasza Świderskiego, który został asystentem w łódzkim Widzewie. Drużyna solarzy nieźle wystartowała w nowych rozgrywkach, ale później zaczęła regularnie przegrywać. Prezes Soły - Krzysztof Pękala prowadzi obecnie rozmowy i jest na etapie poszukiwań nowego szkoleniowca.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 09.10.2018 21:04
Umarł trener, niech żyje trener - parafrazując okrzyk żabojadów. Surma trenerem Soły!