PIŁKA NOŻNA. Soła zgłoszona do rozgrywek, ale co dalej?

27 czerwca 2018 Autor: png
W klubie z Plant są na etapie poszukiwania nowego trenera drużyny seniorów. Fot. (png)

W klubie z Plant są na etapie poszukiwania nowego trenera drużyny seniorów. Fot. (png)

Ostatnie miesiące dla klubu z oświęcimskich Plant były niczym prawdziwy rollercoaster. Po rundzie jesiennej seniorska drużyna straciła strategicznego sponsora i przestała istnieć. Udział w rundzie rewanżowej stanął pod olbrzymim znakiem zapytania. W Sole zacisnęli jednak zęby i dokonali niemożliwego.

Dla klubu ściągnięto trenera - Tomasza Świderskiego i zbudowano zupełnie nowy, młody zespół. Zawodnicy otrzymali szansę do promocji własnego nazwiska i przy okazji mogli pomóc klubowi w trudnej sytuacji ekonomicznej. Wszystko idealnie wypaliło. Soła zostawiała serce na boisku i dopieła swego. Obroniła dla Oświęcimia trzecią ligę!

W przyszłym roku najstarszy klub w nadsolańskim grodzie będzie obchodził setną rocznicę urodzin. W jakich nastrojach odbędzie się jubileusz? Znaków zapytania jest mnóstwo. Jakim budżetem na nowy sezon będzie dysponował klub? Póki co, pozytywna wiadomość jest taka, że seniorski zespół został zgłoszony do rozgrywek trzeciej ligi sezonu 2018/19.

Są także niestety personalne straty. Największa to rezygnacja Tomasza Świderskiego z dalszego prowadzenia drużyny. Prawdopodobnie będzie on pracował w sztabie szkoleniowym jednego z wyżej notowanych klubów. Z wiosennej kadry zespołu chęć odejścia wyraziło trzech piłkarzy. Jaka będzie najbliższa przyszłość klubu? W jakim składzie solarze przystąpią do nowego sezonu? Kto zostanie trenerem? Te pytania ciągle pozostają bez odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy