PIŁKA NOŻNA. Solarze chcą pójść za ciosem, czyli dziś gra trzecia liga

10 kwietnia 2019 Autor: png
Dziś oświęcimscy solarze będą szukali bardzo potrzebnych punktów w wyjazdowym spotkaniu z Chełmianką Chełm. Fot. (png)

Dziś oświęcimscy solarze będą szukali bardzo potrzebnych punktów w wyjazdowym spotkaniu z Chełmianką Chełm. Fot. (png)

Wyjątkowo w środku tygodnia o punkty powalczą trzecioligowcy. Oświęcimian czeka wyjazdowa konfrontacja z Chełmianką Chełm. Podopieczni Łukasza Surmy są mocno podbudowani po ostatniej, niespodziewanej wygranej nad Stalą Rzeszów. Ciągle jednak zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Chełmianka to zespół z którym solarze z powodzeniem mogą powalczyć o punkty. Zajmuje miejsce w drugiej połowie tabeli, ale ma bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Bardziej zdeterminowani powinni być solarze, którzy potrzebują zdobyczy jak tlenu. W ostatniej kolejce Chełmianka przegrała w Świdniku z miejscową Avią 1:0.

W jesiennym pojedynku Soły z Chełmianką Chełm na stadionie im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu odnotowano rezultat remisowy 1:1. Goście już po niespełna 5 minutach gry objęli prowadzenie po wykorzystanym rzucie karnym. 10 minut po zmianie stron wyrównał Michał Chowaniec. Jak będzie dziś?

W tabeli trzeciej ligi prowadzi Podhale Nowy Targ. Górale mają trzy "oczka" przewagi nad rzeszowską Stalą i cztery więcej od Motoru Lublin. Na ostatniej pozycji znajduje się Soła. Oświęcimianie tracą jeden punkt do Czarnych Połaniec oraz Spartakusa Daleszyce. Do bezpiecznej pozycji - zajmowanej obecnie przez Podlasie Biała Podlaska - drużynie z Plant brakuje czterech punktów.

Zestaw par XXXIII kolejki w trzeciej lidze:
Chełmianka Chełm - SOŁA OŚWIĘCIM (środa, godz. 16)
Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski (środa, godz. 16)
Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik (środa, godz. 16)
Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce (środa, godz. 16)
Stal Kraśnik - Czarni Połaniec (środa, godz. 16)
Sokół Sieniawa - Hutnik Kraków (środa, godz. 16)
Wiślanie Jaśkowice - Wisła Sandomierz (środa, godz. 17)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska (środa, godz. 17)
Motor Lublin - Wisła Puławy (środa, godz. 18)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy