PIŁKA NOŻNA. Solarze jadą do Sandomierza, a Unia zagra przed własną publicznością

11 października 2018 Autor: png
Biało-niebiescy zagrają w sobotę na swoim terenie z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie. Fot. Szymon Chabior

Biało-niebiescy zagrają w sobotę na swoim terenie z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie. Fot. Szymon Chabior

Pod wodzą nowego trenera - Łukasza Surmy zagrają oświęcimscy solarze z Wisłą w Sandomierzu. Czy będzie to debiut udany? Przekonamy się już w niedzielę. Z kolei w sobotę o komplet punktów powalczy oświęcimska Unia. Podopieczni Jacka Dobrowolskiego na własnym stadionie będą podejmowali Węgrzcankę.

Po porażce w Świdniku z Avią do dymisji podał się dotychczasowy trener Soły - Wojciech Skrzypek. Dymisja została przyjęta przez zarząd klubu z ulicy Przecznej i teraz solarze rozpoczynają nowy rozdział pod wodzą Łukasza Surmy. Otworzą go meczem w Sandomierzu. W 11 kolejkach Wisła (12. miejsce) zgromadziła dwanaście punktów, czyli o połowę więcej od ostatniej w tabeli Soły.

Klasę niżej notowana Unia w sobotę zagra w Węgrzcanką. Najbliższy rywal biało-niebieskich w tym sezonie radzi sobie zaskakująco dobrze. Zajmuje trzecią pozycję z dorobkiem osiemnastu punktów. Unia jest szósta i ma dwa "oczka" mniej.

Beniaminka z Jawiszowic czeka wyjazdowy pojedynek z Wiślanką Grabie. Jawiszowice są na wysokim, czwartym miejscu w tabeli. Wiślanka spisuje się dużo gorzej i okupuje pozycje w dolnych rejonach. Faworytem tego starcia są zatem piłkarze beniaminka.

Zestaw par XII kolejki w trzeciej lidze:
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski (sobota, godz. 12)
Spartakus Daleszyce - Avia Świdnik (sobota, godz. 15)
Czarni Połaniec - Wólczanka Wólka Pełkińska (sobota, godz. 15)
Hutnik Kraków - Podhale Nowy Targ (sobota, godz. 15)
Motor Lublin - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (sobota, godz. 17)
Wisła Sandomierz - SOŁA OŚWIĘCIM (niedziela, godz. 15)
Wisła Puławy - Wiślanie Jaśkowice (niedziela, godz. 15)
Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm (niedziela, godz. 15)
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów (niedziela, godz. 15)

Zestaw par XI kolejki w czwartej lidze:
Jutrzenka Giebułtów - KS Olkusz (sobota, godz. 11)
Dalin Myślenice - MKS Trzebinia13 października (sobota, godz. 11)
Słomniczanka Słomniki - Pcimianka Pcim (sobota, godz. 14)
Orzeł Ryczów - Orzeł Piaski Wielkie (sobota, godz. 15)
Beskid Andrychów - Clepardia Kraków (sobota, godz. 15)
Górnik Wieliczka - Kaszowianka Kaszów (sobota, godz. 15)
UNIA OŚWIĘCIM - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (sobota, godz. 15.30)
Wiślanka Grabie - LKS JAWISZOWICE (niedziela, godz. 15)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 11.10.2018 22:01
Efekt nowej miotły na Sole? Nie mam nic przeciwko :-). Unia musi cierpliwie grać swoje, Węgrzcanka wysoko przegrała ostatnie trzy mecze, będzie się bardzo starała i wcześniej czy później popełni błąd. Jawiszowice wreszcie mają wielką szansę przywieść punkty z wyjazdu. W KO interesujące mecze w Nowej Wsi i Rajsku. Zmiana lidera? Znów nie mam nic przeciwko :-). A-klasa w tej kolejce na luzie. W klasie B, Zaborzanka będzie próbowała wskoczyć na fotel wicelidera.
kibic, 11.10.2018 15:22
Solarze do boju. Koniecznie trzeba chociaż zremisować