PIŁKA NOŻNA. Solarze odrabiali zaległości

10 maja 2018 Autor: png
W sobotę Soła zagra na swoim terenie z zamykającymi tabelę trzeciej ligi Karpatami Krosno. Fot. (png)

W sobotę Soła zagra na swoim terenie z zamykającymi tabelę trzeciej ligi Karpatami Krosno. Fot. (png)

Nie było niespodzianki w zaległym meczu o trzecioligowe punkty. Ciągle poważnie licząca się w walce o drugoligową promocję Chełmianka Chełm pokonała na swoim terenie solarzy 3:0. Oświęcimianie pozostawili po sobie dobre wrażenie, ale na tym miłe informacje dla kibiców Soły się kończą. Podopieczni Tomasza Świderskiego wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej.

Chełmianka szybko objęła prowadzenie. Przemysław Koszel dokładnie przymierzył przy "długim" słupku i gospodarze cieszyli się z pierwszego gola. Solarze mogli i powinni doprowadzić do remisu, ale najpierw Eryk Ceglarz, a później Mateusz Duda przegrali pojedynki jeden na jeden z bramkarzem.

Sytuacja solarzy stała się arcytrudna, gdy za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Arkadiusza Chlebowski. Spotkanie definitywnie rozstrzygnął rzut karny wykorzystany przez Mateusza Kompanickiego. "Kropkę nad i" w ostatniej minucie spotkania postawił Krystian Michalak.

Po XXVII kolejkach Soła zajmuje dwunaste miejsce w tabeli trzeciej ligi. Nad strefą spadkową ma dwanaście "oczek" przewagi. Już w najbliższą sobotę oświęcimian czeka kolejny mecz. Na swoim stadionie będą podejmowali Karpaty Krosno. Początek zaplanowano na godz. 17. W jesiennym pojedynku tych zespołów solarze zwyciężyli w Krośnie 2:1.

CHEŁMIANKA Chełm - SOŁA Oświęcim 3:0 (1:0)
Bramki: Koszel 14, Kompanicki 84 (karny), 3:0 Michalak 90. Sędziował Przemysław Białacki z Kielc. Żółte kartki: Chlebowski, Syguła. Czerwona kartka: Chlebowski (83 min, druga żółta). Widzów: 500.
SOŁA: Mioduszewski - Szcząber, Ochman, Chlebowski, Ptak (75. Kukiełka) - Skrzypniak, Gaudyn, Fortuna (46. Syguła), Rogala - Ceglarz (46. Duda), Stankiewicz. Trener: Tomasz Świderski.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy