PIŁKA NOŻNA. Solarze pechowo przegrywają na oczach Franciszka Smudy. Komplet wyników (aktualizacja)

03 listopada 2018 Autor: png
Trener Soły - Łukasz Surma (z lewej) i szkoleniowiec Wisły Puławy - Jacek Magnuszewski podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Fot. (png)

Trener Soły - Łukasz Surma (z lewej) i szkoleniowiec Wisły Puławy - Jacek Magnuszewski podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Fot. (png)

Nie była to dobra sobota dla oświęcimskiego futbolu. Trzecioligowi solarze przegrali na swoim terenie z Wisłą Puławy 0:1. Z kolei czwartoligowa Unia uległa na stadionie przy ulicy Legionów Pcimiance Pcim 1:3. Piątoligowy lider z Rajska tylko zremisował z Tempem Białka 1:1, ale i tak powiększył przewagę. Swój mecz przegrała bowiem druga w tabeli okręgówki Niwa Nowa Wieś.

Spotkanie oświęcimskich solarzy z Wisłą Puławy oglądał były selekcjoner polskiej reprezentacji - Franciszek Smuda. Po dwóch kolejnych zwycięstwach apetyty gospodarzy były spore. Podopieczni Łukasza Surmy zagrali dobry mecz, ale wyraźnie brakowało im szczęścia w podbramkowych sytuacjach.

Rozstrzygającego gola stracili na 20 minut przed końcem po klasycznej kontrze puławian. Zdecydowanie bardziej sprawiedliwy byłby w tym pojedynku remis, ale trzy punkty zgarnęli piłkarze Wisły. - Będziemy jeszcze analizowali to spotkanie, którego wcale nie musieliśmy przegrać - przyznał na konferencji prasowej trener Soły, Łukasz Surma. - Pozostały dwie kolejki i w meczach z Czarnymi Połaniec oraz Hutnikiem Nowa Huta będziemy chcieli zapunktować - stwierdził trener solarzy.

Wyniki XV kolejki w trzeciej lidze:
SOŁA OŚWIĘCIM - Wisła Puławy 0:1
Podhale Nowy Targ - Motor Lublin 1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Kraśnik 1:1
Stal Rzeszów - Wisła Sandomierz 3:0
Chełmianka Chełm - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:3
Wiślanie Jaśkowice - Sokół Sieniawa 2:1
Avia Świdnik - Czarni Połaniec 1:1
Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Hutnik Kraków 0:0

Wyniki XIV kolejki w czwartej lidze:
UNIA OŚWIĘCIM - Pcimianka Pcim 1:3
LKS JAWISZOWICE - Beskid Andrychów 2:0
Słomniczanka Słomniki - Orzeł Ryczów 1:0
Dalin Myślenice - Górnik Wieliczka 3:0
MKS Trzebinia - KS Olkusz 0:1
Orzeł Piaski Wielkie - Clepardia Kraków 1:1
Kaszowianka Kaszów - Jutrzenka Giebułtów 0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Wiślanka Grabie 1:0

Wyniki XIV kolejki w piątej lidze:
LKS RAJSKO - Tempo Białka 1:1
Relaks Wysoka - NIWA NOWA WIEŚ 2:1
Halniak Maków Podhalański - KS CHEŁMEK 1:3
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - ZATORZANKA ZATOR 1:1
Nadwiślanin Gromiec - Victoria 1918 Jaworzno 2:0
Arka Babice - Garbarz Zembrzyce 2:3
LKS Żarki - Sosnowianka Stanisław Dolny 3:0
Pauzowała: Brzezina Osiek

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
mark90, 04.11.2018 07:35
Szkoda porażki Soły bo była lepsza. Trener Surma robi swoją robotę. Widac fachową reke