PIŁKA NOŻNA. Solarze przegrywają w sparingach, ale się nie poddają!

19 lutego 2018 Autor: png
Solarze ciągle czekają na pierwsze zwycięstwo w okresie gier kontrolnych. Fot. (png)

Solarze ciągle czekają na pierwsze zwycięstwo w okresie gier kontrolnych. Fot. (png)

Porażki notują oświęcimscy solarze w meczach kontrolnych. Dla kibiców drużyny z Plant nie to jest jednak najistotniejsze. Cieszy fakt, że drużyna po trzęsieniu ziemi w postaci straty strategicznego sponsora przygotowuje się do startu rundy wiosennej.

W ostatnim test-meczu rywalem zespołu prowadzonego przez Tomasza Świderskiego był Gwarek Tarnowskie Góry. Oświęcimianie zaczęli agresywnie i byli bliscy objęcia prowadzenia. Od straty gola golkipera Gwarka uratował słupek.

Na krótko przed końcem pierwszej odsłony Ślązacy objęli prowadzenie. Po dokładnym zagraniu za linię obrońców do piłki doszedł Dawid Jarka i nie dał szans golkiperowi Soły. 10 minut po zmianie stron klasycznego "swojaka" zaliczył Dawid Ochman i zespół z Tarnowskich Gór prowadził już różnicą dwóch trafień.

Na minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego padł trzeci gol dla Gwarka. Soła przegrała zatem 0:3, a w pierwszy marcowy weekend oświęcimianie rozegrają już mecz o konkretną stawkę. Soła zmierzy się z MKS-em Trzebinia w finale Pucharu Polski zachodniej Małopolski.

SOŁA Oświęcim - GWAREK Tarnowskie Góry 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Jarka 44, 0:2 Ochman 54 (samobójcza), 0:3 Jaworski 89.
SOŁA: Pawela (Mioduszewski) - Repa, Ptak, Chlebowski, Płonka - Syguła, Gaudyn, Szcząber, Rogala - Stankiewicz, Duda oraz Ochman, Ceglarz, Surma, Skrzypniak, Tracz, Pańkowski. Trener: Tomasz Świderski.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy