PIŁKA NOŻNA. Solarze z patentem na KSZO

05 września 2017 Autor: png
Solarze zajmują ósme miejsce w trzecioligowej tabeli. Fot. (png)

Solarze zajmują ósme miejsce w trzecioligowej tabeli. Fot. (png)

W poprzednim sezonie oświęcimscy solarze dwukrotnie pokonali faworyzowany zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego. Nie inaczej było w ostatniej trzecioligowej serii. Po dobrej grze podopieczni Sebastiana Stemplewskiego zwyciężyli 3:1. Można więc śmiało mówić o swoistym patencie Soły na KSZO.

Gra Soły mogła się podobać. Zanim wynik otworzył Wojciech Jamróz w słupek trafił Paweł Cygnar. Na pierwszego gola kibice czekali do 35 minuty. Wówczas kapitalnie w "okienko" z dystansu przymierzył wspomniany wcześniej Jamróz. Gol palce lizać! Na 2:0 podwyższył Przemysław Knapik, który wykorzystał błąd obrońcy KSZO.

W 65 minucie sędzia pokazał na "wapno", a rzut karny na gola zamienił niezawodny Dawid Dynarek. KSZO odpowiedziało tylko honorowym trafieniem, które niczego już nie mogło zmienić. Kolejnym rywalem Soły będzie w spotkaniu wyjazdowym nowotarskie Podhale. Czy oświęcimska ekipa pokusi się o trzecie zwycięstwo z rzędu?

- Jestem bardzo zadowolony zarówno z gry swojego zespołu, jak i wyniku - mówi trener solarzy, Sebastian Stemplewski. - Wygraliśmy przekonująco i zasłużenie. Idziemy we właściwym kierunku i w dobrych nastrojach pojedziemy na mecz z Podhalem - powiedział Sebastian Stemplewski.

SOŁA Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Jamróz 35, 2:0 Knapik 60, 3:0 Dynarek 65 (karny) 3:1 D. Cheba 80. Żółte kartki: Wadas, Snadny - Mężyk, Kurdyvatsev, Sołtykiewicz, Kapsa. Widzów: 100.
SOŁA: Gargasz - Wadas, Kasolik, Drzymont, Jamróz - Gleń, Dynarek (70. Szewczyk), Wawoczny (85. Szymczak), Hałgas (88. Stankiewicz) - Cygnar (90. Bała), Knapik (65 Snadny).
KSZO: Zacharski - Tymoszuk (46. Łokieć), Sołtykiewicz, D. Cheba (85. Jakubowski), P. Cheba (55. Kapsa) - Jamróz, Puton (62. Czajkowski), Mikołajek (65. Mąka), Sarwicki - Mężyk, Kurdyvatsev.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy