PIŁKA NOŻNA. Solarze zatrzymują w Rzeszowie niepokonanego lidera!

24 września 2017 Autor: png
Solarze sensacyjnie ograli w Rzeszowie trzecioligowego lidera! Fot. (png)

Prawdziwa sensacja w Rzeszowie! Niepokonana do tej pory Resovia przegrała na swoim stadionie z oświęcimską Sołą 1:2. Wszystkie gole padły po przerwie. Krótko po zmianie stron prowadzenie gościom dał Konrad Kasolik. Resovia odpowiedziała na 10 minut przed końcem, ale tuż przed ostatnim gwizdkiem trzy punkty zapewnił solarzom Arkadiusz Czapla. Brawo!

W piątej lidze rozegrano tyko spotkanie w Chełmku, gdzie biało-zieloni na sztucznej trawie podejmowali Niwę Nowa Wieś. Gospodarze zwyciężyli aż 4:1 i była to pierwsza porażka zespołu z Nowej Wsi w tym sezonie. Dwa gole dla ekipy prowadzonej przez Pawła Sidorowicza strzelił Tomasz Kustra, a po jednym dorzucili Grzegorz Kantek i Marcin Psioda. Jedyne trafienie dla Niwy zaliczył Adam Żmuda.

KS Chełmek - NIWA Nowa Wieś 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Kustra 5, 1:1 A. Żmuda 10, 2:1 Kantek 40, 3:1 Kustra 70, 4:1 Psioda 80. Sędziował Bartosz Kamiński z Wadowic. Żółte kartki: Kądziołka - Nowotarski, Góral, Nycz. Widzów: 100.
CHEŁMEK: Żołneczko - Sidor, Kumanek, Wójcik, Kądziołka - Kurek, Kustra (85. Węgrzyn), Kantek (83. Bloch), Żyła (60. Kaczor) - Psioda, Mrowiec (84. Cieciera). Trener: Paweł Sidorowicz.
NIWA: Tlałka - Góral, Deska (70. Merta), Zwaryczuk, Zięba - Nycz, K. Żmuda, Nowotarski (50. Flis), Klimczyński - Piskorek, A. Żmuda (86. Węgrodzki). Trener: Kamil Żmuda.