PIŁKA NOŻNA. Starcie beniaminków w drugiej rundzie?

13 lipca 2019 Autor: png
Pierwszą rundę Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu zaplanowano na 3 i 4 sierpnia. Już 7 sierpnia rozegrane zostaną spotkania w ramach drugiej rundy. Fot. (png)

Pierwszą rundę Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu zaplanowano na 3 i 4 sierpnia. Już 7 sierpnia rozegrane zostaną spotkania w ramach drugiej rundy. Fot. (png)

Zanim na dobre rozkręcą się ligowe rozgrywki na niższych szczeblach, piłkarscy kibice w naszym regionie będą żyli pucharowymi meczami na szczeblu oświęcimskiego podokręgu.

Pierwszą rundę zaplanowano na weekend 3 i 4 sierpnia. W kolejną środę (7 sierpnia) odbędą się spotkania drugiej rundy. Informowaliśmy już o parach pierwszej rundy, które rozlosowano w siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Teraz pora na teoretyczne zestawienie kolejnej.

W tym przypadku najciekawiej może być w Gorzowie, gdzie beniaminek piątej ligi (jeśli wygra z LKS Jawiszowice Old Boys) zmierzy się z beniaminkiem czwartej ligi, czyli LKS Rajsko (wolny los w pierwszej rundzie).

W pierwszej rundzie beniaminek klasy A z Włosienicy będzie na własnym obiekcie podejmował Team Sport Hejnał Kęty. W wypadku wygranej włosieniczanie w kolejnej rundzie będą podejmowali oświęcimską Unię i byłby to prawdziwy szlagier.

Pary II rundy Pucharu Polski:
Sygnał Włosienica/Soła Łęki - Unia Oświęcim
Orzeł Witkowice/Team Sport Hejnał Kęty - K3/Zatorzanka Zator
Puls Broszkowice/LKS Bulowice - Niwa Nowa Wieś
LKS Jawiszowice Oldboys/LKS Gorzów - LKS Rajsko
Iskra Brzezinka/Przeciszovia Przeciszów - LKS Jawiszowice
LKS Bobrek/Solavia Grojec - LKS Piotrowice/KS Chełmek
Pogórze Gierałtowice/Brzezina Osiek - Korona Harmęże/Zgoda Malec
Strumień Polanka Wielka/Górnik Brzeszcze - Soła Oświęcim

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74