PIŁKA NOŻNA. Strzeleckie fajerwerki biało-niebieskich

22 czerwca 2020 Autor: png
Przed rundą jesienną piłkarze Unii rozegrają przynajmniej sześć gier kontrolnych. Fot. Szymon Chabior

Przed rundą jesienną piłkarze Unii rozegrają przynajmniej sześć gier kontrolnych. Fot. Szymon Chabior

Efektownym 5:1 nad klasę niżej notowaną Zatorzanką Zator rozpoczęli cykl gier kontrolnych piłkarze czwartoligowej Unii. Bramki dla zespołu prowadzonego przez Marka Kołodzieja zdobyli: Mrowiec, Ryś, Czapla, Szewczyk i Ryszka. Grano trzy razy po 40 minut,

Przed inauguracją rundy jesiennej sezonu 2020/21 biało-niebiescy rozegrają przynajmniej sześć gier kontrolnych. Kolejnymi rywalami oświęcimian będą LKS Rajsko (IV liga małopolska), Unia Dąbrowa Górnicza (IV liga śląska), Wisła Kraków (Centralna Liga Juniorów), Warta Zawiercie (IV liga śląska) i LKS Czaniec (IV liga śląska).

Nie jest jeszcze znany dokładny rozkład jazdy rundy jesiennej w czwartej lidze, dlatego do kalendarza sparingów może wskoczyć jeden termin.

Przypomnijmy, iż sezon 2019/20 w czwartej lidze zakończył się już po rundzie jesiennej. Na półmetku rozgrywek Unia zajmowała jedenaste miejsce z dorobkiem 21 punktów (sześć zwycięstw, trzy remisy, osiem porażek). Awans do trzeciej ligi wywalczyły rezerwy krakowskich "Pasów".

Tymczasem Małopolski Związek Piłki Nożnej oficjalnie zatwierdził decyzje dotyczące sezonu 2019/20 w niższych ligach do czwartej włącznie. Zachowano zasadę awansów i wyjątkowo odstąpiono od spadków.

Po weryfikacji tabeli rundy jesiennej awans do czwartej ligi wywalczył mistrz okręgówki, czyli KS Chełmek. Do piątej ligi awansował najlepszy zespół oświęcimskiej klasy A - Team Sport Hejnał Kęty.

Oświęcimska klasa A zostanie powiększona do czternastu drużyn. Promocję z klasy B wywalczyły aż trzy zespoły. To LKS Bulowice, Puls Broszkowice i Zaborzanka Zaborze.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 22.06.2020 21:53
Finał Pucharu Polski PPN Oświęcim:
05.07.2020 Malec godz. 15.00
Kto gra to wiadomo. Czy z kibicami to nie wiadomo.
Gdyby ktoś miał info do wrzućcie.