PIŁKA NOŻNA. Strzeleckie fajerwerki w ćwierćfinałach

20 sierpnia 2020 Autor: png
Przemysław Dudzic, który na początku roku wzmocnił ekipę Hejnału, znakomicie zaaklimatyzował się w Kętach i trafia jak na zawołanie. Fot.facebook.com/BIALO.FIOLETOWI

Przemysław Dudzic, który na początku roku wzmocnił ekipę Hejnału, znakomicie zaaklimatyzował się w Kętach i trafia jak na zawołanie. Fot.facebook.com/BIALO.FIOLETOWI

Aż 33 gole padły w czterech ćwierćfinałowych pojedynkach na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Strzelecki trening w Malcu urządzili sobie piłkarze z Chełmka. Oprócz biało-zielonych, awans do półfinałów zapewniły sobie ekipy Hejnału Kęty, Rajska i Jawiszowic.

W gronie półfinalistów mamy zatem trzech przedstawicieli czwartej ligi (Rajsko, Jawiszowice, Chełmek) i jednego reprezentanta okręgówki (Hejnał Kęty). Odpadły wszystkie drużyny z klasy A i B.

Nieźle na swoim terenie w pucharowym ćwierćfinale zaprezentował się Sygnał (klasa A). Włosieniczanie musieli jednak ostatecznie uznać wyższość wyżej notowanych Jawiszowic.

Niespodzianki nie było też w Nowej Wsi, gdzie podopieczni Mariusza Wójcika zwyciężyli miejscową Niwę. Hat-tricka w tym pojedynku "ustrzelił" Patryk Senkowski.

Rekordowe zwycięstwo odnieśli biało-zieloni z Chełmka. Czwartoligowy beniaminek rozbił w Malcu dwie klasy niżej notowaną Zgodę. Z awansem do półfinału nie miał problemów też broniący tego trofeum na szczeblu PPN Oświęcim - Hejnał. Kęczanie pewnie zwyciężyli u siebie Zatorzankę 7:3. Hat-trickiem popisał się Przemysław Dudzic.

Wyniki ćwierćfinałów Pucharu Polski:
Sygnał Włosienica - LKS Jawiszowice 1:4
Zgoda Malec - KS Chełmek 3:11
Niwa Nowa Wieś - LKS Rajsko 1:3
Team Sport Hejnał Kęty - Zatorzanka Zator 7:3

Półfinały PP (16 września):
Team Sport Hejnał Kęty - KS Chełmek
LKS Rajsko - LKS Jawiszowice

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 22.08.2020 09:30
Podokręg Oświęcim ustalił termin finału Pucharu Polski na 14.11.2020
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 21.08.2020 07:18
Niespodzianki w Nowej Wsi nie było w tym sensie, że już tradycyjnie Niwa prowadziła grę a Rajsko zdobywało bramki po szybkich atakach. Bramka dla gospodarzy padła w dość kuriozalnych okolicznościach. Po stracie na 0:2 ze wznowienia zawodnik przelobował z połowy boiska bramkarza przyjezdnych. Półfinały zapowiadają się zacnie. Mała poprawka w artykule, mecz Rajska w Jawiszowicach z tej racji, że poprzedni sezon Jawiszowice zakończyły niżej w tabeli.