PIŁKA NOŻNA. Świąteczna seria gier. Komplet wyników!

16 sierpnia 2017 Autor: png
Solarze doznali bolesnej porażki na własnym obiekcie w starciu z beniaminkiem. Fot. (png)

Solarze doznali bolesnej porażki na własnym obiekcie w starciu z beniaminkiem. Fot. (png)

W świąteczny wtorek rozegrano drugą kolejkę w trzeciej i czwartej lidze. Odbyło się także zaległe spotkanie na piątoligowym szczeblu, gdzie Niwa Nowa Wieś podejmowała Górnika Libiąż. Kibiców w Oświęcimiu najbardziej interesowały spotkania Soły i Unii. Solarze zmierzyli się na własnym obiekcie z beniaminkiem - Chełmianką Chełm. Z kolei biało-niebiescy.

Zmienne nastroje - tak można w największym skrócie opisać huśtawkę humorów kibiców Soły i Unii w trzech ostatnich dniach. Solarze najpierw zwyciężyli na wyjeździe Wisłę Sandomierz 1:0, by przegrać na swoim obiekcie z innym beniaminkiem i to aż 0:4. Lekcji futbolu Sole udzieliła Chełmianka Chełm. Z kolei stratę punktów z pierwszej kolejki odbili sobie biało-niebiescy. Podopieczni Jacka Dobrowolskiego wygrali na wyjeździe z Górnikiem Wieliczka 2:1.

Wyniki drugiej kolejki w trzeciej lidze:
SOŁA OŚWIĘCIM - Chełmianka Chełm 0:4
Karpaty Krosno - Podhale Nowy Targ 0:5
Unia Tarnów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1
JKS 1909 Jarosław - Avia Świdnik 3:0
Spartakus Daleszyce - Orlęta Radzyń Podlaski 0:3
MKS Trzebinia - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:3
Wiślanie Jaśkowice - Wisła Sandomierz 2:0
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 0:0
Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska (środa, godz. 19)

Wyniki drugiej kolejki w czwartej lidze:
Wiślanka Grabie - Iskra Klecza Dolna 2:1
Hutnik Kraków - Michałowianka Michałowice 5:2
Górnik Wieliczka - Unia Oświęcim 1:2
Dalin Myślenice - Orzeł Ryczów 3:1
Orzeł Piaski Wielkie - Pcimianka Pcim 3:2
Clepardia Kraków - Sosnowianka Stanisław Dolny 6:0
Beskid Andrychów - TS Węgrzce 3:3
KS Olkusz - Jutrzenka Giebułtów (przełożony na 13 września)

Piąta liga (zaległy mecz):
Niwa Nowa Wieś - Górnik Libiąż 3:0

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy