PIŁKA NOŻNA. Synthos na brązowo

29 czerwca 2020 Autor: png
PIŁKA NOŻNA. Synthos na brązowo
Piłkarska reprezentacja Synthosu Dworów Oświęcim ma powody do radości. Została sklasyfikowana na trzecim miejscu w prestiżowym, ogólnopolskim turnieju Firm i Zakładów Pracy "Bałtyk Cup 2020". Była to już piąta edycja tej imprezy.

O medale walczono nad polskim morzem w urokliwym Kołobrzegu. Do rywalizacji przystąpiło trzynaście drużyn podzielonych na trzy grupy (jedna 5-zespołowa, dwie 4-zespołowe). Drużyna Synthosu trafiła do grupy A.

Oświęcimianie w pierwszej fazie zmierzyli się z taki ekipami jak: Gawin Meble, Schumacher Wrocław, Bank Gospodarstwa Krajowego i DSSE Żarów. Wygrali z Żarowem 4:1 i pokonali pewnie Schumacher Wrocław 6:0.

Bezbramkowym remisem zakończył się z kolei ich mecz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, a w starciu z Gawinem Meble (2:3) minimalnie lepsi okazali się rywale. Synthos Dwory zajął drugie miejsce w swojej grupie i awansował do kolejnej fazy.

W drugiej rundzie przyszła wygrana nad ZGK Sępólno Krajeńskie 3:1 oraz remis z 3M Wrocław 1:1. W efekcie pierwsze miejsce w grupie i awans do grona ćwierćfinalistów.

W walce o półfinał Synthos wygrał z Dan Cake Polonia Chrzanów. W najlepszej czwórce" turnieju w Kołobrzegu znaleźli się także: Gazownia Koszalin, Gawin Meble Międzybórz i Mat-Bud Printwizards Ostrów Wielkopolski.

Niestety w meczu półfinałowym oświęcimianie ulegli Gawinowi Meble Międzybórz 1:4. W drugiej grze o wielki finał Gazownia Koszalin wygrała z Mat-Bud Printwizards Ostrów Wlkp. 3:2. Złoto ostatecznie zdobyli koszalinianie (2:1 z Gawinem Meble), a brąz pojechał do grodu nad Sołą. Oświęcimianie zostali sklasyfikowani na trzeciej pozycji ex-aequo z Mat-Bud Printwizards Ostrów Wlkp.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy