PIŁKA NOŻNA. Szlagier bez kibiców Beskidu

07 listopada 2019 Autor: png
Konfrontacjom Unii z Beskidem Andrychów zawsze towarzyszyła bardzo gorąca atmosfera na trybunach. Sobotni mecz w Oświęcimiu będą mogli zobaczyć wyłącznie fani gospodarzy. Fot. (png)

Konfrontacjom Unii z Beskidem Andrychów zawsze towarzyszyła bardzo gorąca atmosfera na trybunach. Sobotni mecz w Oświęcimiu będą mogli zobaczyć wyłącznie fani gospodarzy. Fot. (png)

Przed nami przedostatnia już jesienna seria w rozgrywkach czwartej ligi i ostatnia w piątej. Na zakończenie czwartoligowych zmagań w tym roku na stadionie przy ulicy Legionów w Oświęcimiu mamy prawdziwy hit, czyli prawdziwą wisienkę na torcie. Biało-niebiescy w sobotę (początek o godz. 13) będą podejmowali Beskid Andrychów.

Konfrontacje między tymi zespołami od długich lat elektryzują futbolowych kibiców z obu miast. Mecze Unii z Beskidem nie potrzebują reklamy. Wiadomo, że oprócz punktów w tym przypadku liczy się także prestiż. Tego szlagierowo zapowiadającego się pojedynku nie zobaczą kibice gości.

Klubowy zarząd MKP Unii poinformował, że mecz odbędzie się bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości. Taka decyzja wynika z obowiązujących reguł bezpieczeństwa na obiektach sportowych podczas meczów piłkarskich i została zaakceptowana przez komisję bezpieczeństwa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Tymczasem po raz ostatni w tym roku na boisku wybiegną piątoligowcy. W okręgówce wciąż nie znamy odpowiedzi na zasadnicze pytanie. Kto zimową przerwę spędzi w wygodnym fotelu lidera? Do miana mistrza jesieni pretenduje dwóch kandydatów. Mowa o ekipach z Chełmka i Białki.

Na kolejkę przed końcem biało-zieloni z Chełmka mają o punkt więcej od Tempa. Na pożegnanie jesieni lider wybiera się do Żarek, a Tempo powalczy o punkty w Jaworznie. Na przeciwległym biegunie znajduje się Sosnowianka, która w czternastu meczach uzbierała zaledwie jedno "oczko" i praktycznie straciła szanse na utrzymanie.

Zestaw par XVI kolejki w czwartej lidze:
Dalin Myślenice - LKS RAJSKO (sobota, godz. 11)
Wiślanie Jaśkowice - Skawinka Skawina (sobota, godz. 11)
MKS Trzebinia - Clepardia Kraków (sobota, godz. 11)
UNIA OŚWIĘCIM - Beskid Andrychów (sobota, godz. 13)
Słomniczanka Słomniki - Cracovia II (sobota, godz. 13)
LKS JAWISZOWICE - Pcimianka Pcim (sobota, godz. 13.30)
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Wisła II Kraków (sobota, godz. 13.30)
Orzeł Ryczów - Orzeł Piaski Wielkie (niedziela, godz. 11)
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Czarni Staniątki (niedziela, godz. 13.30)

Zestaw par XV kolejki w piątej lidze:
LKS Żarki - KS CHEŁMEK (sobota, godz. 13)
Nadwiślanin Gromiec - NIWA NOWA WIEŚ (sobota, godz. 13)
Halniak Maków Podhalański - BRZEZINA OSIEK (sobota, godz. 13)
Garbarz Zembrzyce - LKS GORZÓW (sobota, godz. 13)
Arka Babice - MKS Libiąż (sobota, godz. 13)
ZATORZANKA ZATOR - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (niedziela, godz. 11)
Victoria 1918 Jaworzno - Tempo Białka (niedziela, godz. 13)
Sosnowianka Stanisław Dolny - Babia Góra Sucha Beskidzka (niedziela, godz. 13)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76