PIŁKA NOŻNA. Tercet beniaminków w oświęcimskiej klasie A

29 lipca 2020 Autor: png
Nowy sezon 2020/21 w oświęcimskiej klasie A i B ruszy już 8 sierpnia. Fot. Szymon Chabior

Nowy sezon 2020/21 w oświęcimskiej klasie A i B ruszy już 8 sierpnia. Fot. Szymon Chabior

Aż czternaście drużyn w oświęcimskiej klasie A i siedem w klasie B - tak będą wyglądały rozgrywki najniższych lig w oświęcimskim podokręgu w sezonie 2020/21. Pierwsze mecze zaplanowano na 8 i 9 sierpnia.

Ostatnia kolejka rundy jesiennej w seniorskiej klasie A zostanie rozegrana 31 października. W tym sezonie mamy aż trzech beniaminków - LKS Bulowice, Puls Broszkowice i Zaborzanka Zaborze.

W tym samym terminie (8-9 sierpnia) rozpocznie się też runda jesienna rozgrywek seniorskiej klasy B. Ostatnia jesienna kolejka odbędzie się 7-8 listopada. W tym gronie zadebiutują rezerwy czwartoligowego beniaminka z Chełmka.

Pierwsza kolejka oświęcimskiej klasy A (8/9 sierpnia):
Zaborzanka Zaborze - Pogórze Gierałtowice
Puls Broszkowice - Górnik Brzeszcze
LKS Bulowice - Strumień Polanka Wielka
Sygnał Włosienica - LKS Bobrek
Solavia Grojec - Przeciszovia Przeciszów
Zgoda Malec - LKS Piotrowice
Soła Łęki - Orzeł Witkowice

Pierwsza kolejka oświęcimskiej klasy B (8/9 sierpnia):
LKS Palczowice - Korona Harmęże
LKS Poręba Wielka - Skawa Podolsze
KS Chełmek II - Iskra Brzezinka
Pauzuje: LKS Głębowice

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy