PIŁKA NOŻNA. Terminy wiosennych inauguracji

21 stycznia 2021 Autor: png
Na futbol w ligowym wydaniu musimy poczekać jeszcze przez dwa miesiące. Fot. (png)

Na futbol w ligowym wydaniu musimy poczekać jeszcze przez dwa miesiące. Fot. (png)

Futbolowi kibice z niecierpliwością odliczają dni do wiosennej inauguracji rozgrywek. Póki co, poszczególne zespoły będą powoli rozpoczynać okres gier kontrolnych. Do ligowej rzeczywistości powrócą w marcu.

Na początek wystartują rozgrywki w czwartej lidze. Pierwszą wiosenną serię zaplanowano na 20 i 21 marca. Unia Oświęcim zagra u siebie ze Słomniczanką, Rajsko będzie podejmowało Orła Ryczów, biało-zieloni z Chełmka zmierzą się na swoim terenie z rezerwami Puszczy Niepołomice, a Jawiszowice ugoszczą Pcimiankę.

27/28 marca rozpocznie się runda wiosenna w oświęcimskiej klasie A i B. Zakończenie w klasie A planowane jest na 19 czerwca, a najniższa z lig zamknie sezon tydzień później. W tabeli prowadzi brzeszczański Górnik, który o dwa punkty wyprzedza duet z Przeciszowa i Polanki Wielkiej.

Pierwsza kolejka rundy rewanżowej w drugiej lidze juniorów i trampkarzy oraz trzeciej lidze trampkarzy odbędzie się 10/11 kwietnia. Sezon 2020/21 na tych szczeblach zakończy się 5 czerwca.

Z kolei w drugiej lidze młodzików start zaplanowano na 12 kwietnia. Runda wiosenna w trzeciej lidze młodzików rozpocznie się najpóźniej, bo dopiero 26 kwietnia. Ostatnia kolejka 7 czerwca.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 26.01.2021 10:48
Bartłomiej Dudzic w Hejnale Kęty. Jak nic w stulecie klubu chcą 4. ligi.
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 26.01.2021 09:52
Rozlosowano 1/8 Pucharu Polski (21 kwietnia 2021 r. godz. 16.30):
LKS Rajsko - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
MKS Trzebinia - Dalin Myślenice
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 24.01.2021 16:55
Rajsko i Jawiszowice zaczynają meczami u siebie. Jawiszowice z Proszowianką a Rajsko z Niepołomicami 13 marca 2021 r. o godz. 11:00. Oczywiście jak w/w drużyny zdecydują o starcie w lidze. Tematem, który gruchnął w ciągu ostatnich godzin to nowy sponsor Gór/nika Brzeszcze. Jest to firma, która sponsoruje m.in. krakowską Wisłę. Wygląda, że w Brzeszczach dużo się pozmienia.