PIŁKA NOŻNA. Testy solarzy i Niwy Nowa Wieś

05 lutego 2014 Autor: (SLR)

Na dobre ruszyła karuzela gier kontrolnych przed sezonem. Pierwsze sprawdziany mają już za sobą piłkarze trzecioligowej Soły Oświęcim i klasę niżej notowanej Niwy Nowa Wieś.

Solarze przebywają na obozie w Dzierżoniowie. Fot. (slr)

Solarze przebywają na obozie w Dzierżoniowie. Fot. (slr)

Solarze na swoim sztucznym boisku podejmowali Swornicę Czarnowąsy (III liga śląsko-opolska). Mecz zakończył się remisem 3:3, choć po klasycznym hat-tricku Wojciecha Scisło goście prowadzili już 0:3. Oświęcimianie pokazali charakter i doprowadzili do remisu po golach Bartłomieja Jasińskiego, Macieja Stróżaka oraz Jakuba Snadnego.

- Wynik ma drugoplanowe znaczenie - mówi Sebastian Stemplewski, trener solarzy. - Niemniej, gra po zmianie stron rzeczywiście mogła się podobać. Naszym kolejnym rywalem będzie Górnik Wałbrzych. Ten sparing zamknie tygodniowy obóz kondycyjny w Dzierżoniowie – powiedział Sebastian Stemplewski, który zabrał na zgrupowanie dwóch nowych zawodników, którzy są przymierzani do gry w Sole. W obu przypadkach mowa o pomocnikach.

Z kolei Niwa Nowa Wieś w drugim meczu kontrolnym pokonała Spójnię Osiek-Zimnodół 2:1. Oba gole dla gospodarzy strzelił Przemysław Dudzic. Dopiero tuż przed końcem spotkania honorowe trafienie dla gości zaliczył grający trener Spójni - Piotr Kasprzyk.

Zespół Andrzeja Tomali był poważnie osłabiony. Brakowało Krzysztofa Pawlusiaka, Piotra Merty, Szymona Śliwy, Wojciecha Górala, Bogdana Swarzyńskiego, a leczący kontuzję Mateusz Malarz zagrał tylko w końcówce. Kolejnym sparingpartnerem Niwy będzie 8 lutego Szczakowianka Jaworzno. Mecz rozegrany zostanie w Nowej Wsi.

SOŁA Oświęcim - SWORNICA Czarnowąsy 3:3 (0:1)

Bramki: Jasiński 59, Stróżak 77, Snadny 83 - Scisło 33, 54, 56.

SOŁA: K. Talaga - Stanek, Wadas, Jamróz, Skrzypek - Cygnar, Ząbek, Stróżak, Janeczko - Knapik, Jasiński oraz Snadny, Gleń. Trener: Sebastian Stemplewski.

NIWA Nowa Wieś – SPÓJNIA Osiek-Zimnodół 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Bramki: Dudzic 25, 44 - Kasprzyk 90.

NIWA: Gacur (Kuźma, Szczepańczyk) - Brańka, Nowicki, Stawowczyk, Kajor - Chwierut, Makowski, Tlałka, Rozner - Dudzic, Pająk oraz Malarz i jeden testowany zawodnik. Trener: Andrzej Tomala. 

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
do znafcy, 07.02.2014 20:41
Żal [ciach!] ściska, biedny unista, idź się wypłacz, pożal się do lusterka. Człowieku zastanów się chcąc się liczyć w grze musisz się wzmocnić zawodnikami z wyższych lig. Następnym razem zaproponuj zarządowi z hokeja żeby już więcej nie kupowali obcokrajowców tylko brali wychowanków ciekawe gdzie wtedy będziecie w cza
ej dziurze.
do znafcy, 06.02.2014 18:57
podobnie jak unia w hokeju
do znafcy, 06.02.2014 12:45
zapewne jesteś zazdrosnym kibicem uni ,nierozumiesz że w zawodowym futbolu liczą się wyniki a nie skąd j
znafca , 05.02.2014 17:37
przepraszam sola oswiecim gra w a klasie ,bo ten twor ktory gra o kilka lig wyzej to sie nazywa ,,NAJEMNY SYF,
Niwa, 05.02.2014 14:35
Mecz Niwy ze Szczakowianką Jaworzno zostanie rozegrany na sztucznej murawie w Chełmku w najbliższą sobotę (8.02.) o godzinie 9:00. Pozdrawiam

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76