PIŁKA NOŻNA. Transferowa ofensywa kęczan

04 lutego 2020 Autor: png
Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Dudzic został nowym zawodnikiem kęckiego Hejnału. Fot.facebook.com/BIALO.FIOLETOWI

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Dudzic został nowym zawodnikiem kęckiego Hejnału. Fot.facebook.com/BIALO.FIOLETOWI

Przemysław Dudzic został nowym zawodnikiem kęckiego Hejnału! To bezsprzecznie najbardziej spektakularny transfer tej zimy w oświęcimskiej klasie A. Zresztą to nie jest jedyny piłkarz pozyskany przez zespół lidera rozgrywek. W Kętach poważnie wzmacniają drużynę, która już teraz jest kandydatem numer jeden do awansu.

Przemysława Dudzica piłkarskim kibicom w naszym regionie nie trzeba specjalnie przedstawiać. Popularny "Bolo" to król pola karnego i klasyczny snajper. Sięgał po koronę strzelców w klasie A i okręgówce. Jest wychowankiem Niwy Nowa Wieś. Reprezentował też barwy LKS Czaniec, oświęcimskiej Unii, Brzeziny Osiek, a ostatnio Zgody Malec.

W tym okienku transferowym oprócz Przemysława Dudzica do Hejnału Kęty trafili Waldemar Szypuła (wychowanek Burzy Roczyny, ostatnio Orzeł Witkowice), Przemysław Kopaczka (wychowanek Podbeskidzia, ostatnio Beskid Godziszka), Adrian Nycz (wychowanek Podbeskidzia, ostatnio LKS Bestwina) oraz Szymon Nowicki (wychowanek Hejnału, były piłkarz Polonii Bytom i Niwy Nowa Wieś).

To póki co tyle, jeśli chodzi o wzmocnienia składu. Z kolei po stronie strat trzy nazwiska. Odeszli Krystian Derejko, Łukasz Kanior i Krzysztof Ślusarczyk. Podopieczni Łukasza Jagody rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej w połowie stycznia. W pierwszym sparingu kęczanie pokonali Victorię Jaworzno 1:0 po golu jednego z testowanych graczy.

Już w najbliższą sobotę drugi mecz kontrolny z udziałem Hejnału. Pierwotnie ich rywalem miały być Jawiszowice, ale nastąpiła zmiana sparingpartnera. Kęczanie zmierzą się zatem z żywiecką Koszarawą.

Na półmetku rozgrywek oświęcimskiej klasy A Team Sport Hejnał Kęty zajmuje pierwsze miejsce. Lider ma cztery punkty przewagi nad Przeciszovią i już sześć więcej od Soły Łęki i brzeszczańskiego Górnika. Jesienią kęczanie wygrali aż dziewięć spotkań, przy tylko jednym remisie (5:5 z Orłem Witkowice u siebie) i jednej porażce (0:3 z Przeciszovią w Przeciszowie).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 11.02.2020 14:33
Hejnał spektakular/nie. Weryfikacja prędko bo już w pierwszej kolejce z Gór/nikiem w Brzeszczach.