PIŁKA NOŻNA. Trud solarzy doceniony przez miejskie władze

01 lipca 2018 Autor: png
Solarze w przyszłym roku będą obchodzili rocznicę 100-lecia założenia klubu. Fot. (png)

Solarze w przyszłym roku będą obchodzili rocznicę 100-lecia założenia klubu. Fot. (png)

W minionej rundzie wiosennej piłkarze Soły dokonali niemożliwego. Drużyna zbudowana na zasadzie "last minute" utrzymała się w rozgrywkach trzeciej ligi, choć przed rozpoczęciem rewanżów zastanawiano się czy wystartuje w rozgrywkach.

Swoiste "mistrzostwo świata" jakiego dokonali oświęcimianie doceniono w ratuszu. Władze miasta na czele z prezydentem Januszem Chwierutem uhonorowali młodych piłkarzy nagrodami finansowymi. Zespół otrzymał do podziału 40 tysięcy złotych.

Ostatnio solarze otrzymali dodatkowe nagrody po awansie do trzeciej ligi. Teraz uhonorowano ich za utrzymanie, które biorąc pod uwagę okoliczności w jakich znalazł się klub z pewnością trzeba traktować jako wielki sukces.

W przyszłym roku solarze będą obchodzili okrągłą rocznicę 100 lat istnienia. Drużyna znowu zapowiada walkę o utrzymanie statusu trzecioligowca. Czy i tym razem się uda? Podczas spotkania w ratuszu, prezydent Janusz Chwierut otrzymał od drużyny podziękowania za wsparcie i pamiątkową koszulkę.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
realista , 01.07.2018 17:50
Chwierut nie musi prowadzić kampanii wyborczej,hokeiści dostali teraz Solarze.Zresztą nawet bez tych" prezentów "pewnie w cuglach wygra bo Starzec niestety to nie konkurent.
Rycerstwo Wiecznej A-klasy, 01.07.2018 08:43
Auaa! To będzie cios dla niektórych środowisk. :)