PIŁKA NOŻNA. Trzeci sprawdzian trzecioligowych solarzy

31 stycznia 2019 Autor: png
Przed inauguracją rundy wiosennej Soła rozegra jeszcze w sumie sześć spotkań. Fot. (png)

Przed inauguracją rundy wiosennej Soła rozegra jeszcze w sumie sześć spotkań. Fot. (png)

Szczakowianka Jaworzno będzie kolejnym rywalem trzecioligowych solarzy w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej. Przypomnijmy, iż podopieczni Łukasza Surmy mają za sobą już dwa tegoroczne spotkania. Po okazałym zwycięstwie nad beniaminkiem czwartej ligi z Jawiszowic 6:0, Soła przegrała po rzutach karnych w tradycyjnych derbach z Unią. W regulaminowym czasie odnotowano rezultat remisowy 1:1.

Sparing ze Szczakowianką odbędzie się w sobotę (2 lutego) o godzinie 13 na sztucznym boisku w Jaworznie. Z kolei w najbliższą środę (6 lutego) formę solarzy sprawdzi druga drużyna bielskiego Podbeskidzia. Ten mecz odbędzie się w pobliskich Czechowicach-Dziedzicach.

Bardzo atrakcyjni rywale czekają na Sołę w trzech ostatnich sprawdzianach. 9 lutego oświęcimianie zmierzą się w Bytomiu z miejscową Polonią, zaś tydzień później na sztucznej trawie w Chełmku zagrają z Orłem Ryczów. Próbą generalną będzie starcie z chorzowskim Ruchem. Sparing z "Niebieskimi" zaplanowano na 23 lutego w Chorzowie.

Pierwszy mecz o konkretną stawkę Soła rozegra 2 marca. Jeszcze przed inauguracją rundy wiosennej odbędzie się finał Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Początek wyznaczono na godz. 13. Na stadionie w Nowej Wsi miejscowa Niwa będzie podejmowała ekipę z Plant.

Soła broni Pucharu Polski wywalczonego na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Przed rokiem zespół prowadzony wówczas przez Tomasza Świderskiego okazał się też najlepszy w zachodniej Małopolsce. W finale pokonał Trzebinię 2:1.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 01.02.2019 11:27
W sobotę odbędzie się również mecz Zatorzanki z Pasjonatem Dankowice w Czechowicach-Dziedzicach o godz.13. (info beskidzkapiłka)
A później przebudzenie A-klasy:
Chełmek – LKS Gorzów w Chełmku o godz.15 (sobota) (info strona LKS Gorzów)
Przełom Kaniów – Gór/nik Brzeszcze w Chełmku o godz. 17 (niedziela) (info beskidzkapiłka)