PIŁKA NOŻNA. Trzecia z rzędu wygrana Rajska. Beniaminek wciąż bez straty choćby jednego gola!

18 sierpnia 2018 Autor: png
Główny faworyt w klasie A tylko podzielił się punktami. Team Sport Hejnał Kęty zremisował w Piotrowicach 1:1. Fot. Szymon Chabior

Główny faworyt w klasie A tylko podzielił się punktami. Team Sport Hejnał Kęty zremisował w Piotrowicach 1:1. Fot. Szymon Chabior

Kapitalny start w debiutanckim sezonie w okręgówce notuje beniaminek z Rajska. Podopieczni Grzegorza Bąka wygrali trzeci mecz z rzędu. Mało tego. Ciągle zachowują zerowe konto bramkowych strat. Dziś sporo ciekawych rzeczy działo się na boiskach trzeciej, czwartej i piątej ligi. Ruszyły też rozgrywki oświęcimskiej klasy A. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem sobotnich wyników.

Wyjątkowo cenny punkt z bardzo trudnego terenu w Lublinie przywozi Soła. Podopieczni Wojciecha Skrzypka zremisowali na wyjeździe z jednym z głównych faworytów do awansu 1:1. Motor objął prowadzenie zaraz na początku meczu. Kwadrans przed końcem do remisu doprowadził Eryk Ceglarz.

Drugi mecz w tym sezonie przegrali niestety biało-niebiescy. Unia uległa na swoim stadionie Jutrzence Giebułtów 0:2. W okręgówce świetnie spisuje się beniaminek z Rajska. Ten zespół w trzech meczach zdobył już dziewięć "oczek". Dziś ekipa Grzegorza Bąka pokonała górali z Makowa Podhałańskiego 2:0. Przy lepszej skuteczności gospodarzy wynik mógł być dużo wyższy.

Wyniki w trzeciej lidze:
Motor Lublin - SOŁA OŚWIĘCIM 1:1
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska 2:1
Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice (niedziela, godz. 15.30)
Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz (niedziela, godz. 17)
Hutnik Kraków - Wisła Puławy (niedziela, godz. 17)
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska (niedziela, godz. 17)
Stal Kraśnik - Spartakus Daleszyce (niedziela, godz. 17)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik (niedziela, godz. 17)
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski (niedziela, godz. 17)

Wyniki w czwartej lidze:
UNIA OŚWIĘCIM - Jutrzenka Giebułtów 0:2
MKS Trzebinia - LKS JAWISZOWICE 1:3
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 3:1
Górnik Wieliczka - Wiślanka Grabie 0:0
Kaszowianka Kaszów - Orzeł Piaski Wielkie (niedziela, godz. 14)
Pcimianka Pcim - Orzeł Ryczów (niedziela, godz. 16.30)
Słomniczanka Słomniki - KS Olkusz (niedziela, godz. 17)
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Clepardia Kraków (niedziela, godz. 17)

Wyniki w piątej lidze:
BRZEZINA OSIEK - Garbarz Zembrzyce 5:0
LKS RAJSKO - Halniak Maków Podhalański 2:0
Iskra Klecza Dolna - KS CHEŁMEK 0:6
Arka Babice - Sosnowianka Stanisław Dolny 8:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Tempo Białka 0:2
Relaks Wysoka - Victoria 1918 Jaworzno 3:4
ZATORZANKA ZATOR - NIWA NOWA WIEŚ (niedziela, godz. 17)
LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec (niedziela, godz. 17)

Wyniki w klasie A:
LKS Gorzów - Górnik Brzeszcze 3:1
Strumień Polanka Wielka - LKS Bobrek 4:2
LKS Piotrowice - Team Sport Hejnał Kęty 1:1
LKS Przeciszovia Przeciszów - Zgoda Malec 4:1
Solavia Grojec - Soła Łęki 1:1
Orzeł Witkowice - LKS Bulowice (niedziela, godz. 16)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
baybel, 20.08.2018 13:24
Unia w tym sezonie do spadku!
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 19.08.2018 19:50
"Witaj jutrzenko swobody, zbawienia za tobą słońce!" Nie tym razem. Unia musi gonić. Najbliższy etap z finałem w Andrychowie. Soła jedzie na determinacji. Oby jak najdłużej. Jawiszowice mają kapitalny start w lidze, choć w Trzebini za wcześnie uwierzyli w wygraną to na szczęście bez przykrych konsekwencji. Rajsko chyba zobaczyło, że ta okręgówka to nic specjalnego i golą równo. Zatorzanka wyhamowała na Niwie co dobrze nie wróży przed spotkaniem z Tempem. Natomiast w A-Klasie ładny wynik zanotował Gorzów z Brzeszczami.
kibic, 19.08.2018 14:06
Jutrzenka bezlitośnie obnazyła słabośc Unii. Przykre i smutne