PIŁKA NOŻNA. Trzy punkty jadą do Jawiszowic. To już 25 wygrana lidera!

01 czerwca 2018 Autor: png
Niwie nie udało się urwać choćby punktu niekwestionowanemu liderowi okręgówki. Fot. (png)

Niwie nie udało się urwać choćby punktu niekwestionowanemu liderowi okręgówki. Fot. (png)

W sobotę i niedzielę rozegrana zostanie XXVIII kolejka rozgrywek okręgówki. Derbowe starcie między Niwą Nowa Wieś i Jawiszowicami odbyło się awansem. Niespodzianki nie było. Nowy czwartoligowiec zwyciężył na wyjeździe 3:1. Była to już 25 wygrana tej ekipy w 26 meczu!

Wynik pojedynku otworzył Adrian Korczyk, który uderzając z dystansu zmieścił piłkę przy słupku. Na krótko przed końcem pierwszej odsłony gościom przyznano "jedenastkę", którą na gola zamienił autor pierwszego trafienia. Nadzieję miejscowym przywrócił Mariusz Piskorek, ale pełną pulę i tak zgarnęli jawiszowianie. Końcowy wynik już w doliczonym czasie ustalił Marcin Herman.

NIWA Nowa Wieś - LKS Jawiszowice 1:3 (0:2)
Bramki: Korczyk 24, Korczyk 42 (karny), Herman 90+1 - Piskorek 75. Sędziował Michał Kudela z Wadowic. Żółte kartki: Deska - Pyrlik. Widzów: 200.
NIWA: Foryś (46. Tlałka) - Zwaryczuk, Flis (70. P. Merta), Zięba, Stawowczyk - K. Żmuda, Nycz, D. Merta, Piskorek - Łęcki (46. Deska), Klimczyński.
JAWISZOWICE: Smok - Grabczyński, Bednarczyk, Nalepa (65. Kabara), Szymonik (85. Wykręt) - Bartula, Gorzała, Herman, Kuźnik (60. Hankus) - Pyrlik, Korczyk.

Zestaw par pozostałych gier XXVIII kolejki w lidze okręgowej:
KS Chełmek - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (sobota, godz. 17)
Naroże Juszczyn - Halniak Maków Podhalański (sobota, godz. 17)
Dąb Paszkówka - Brzezina Osiek (sobota, godz. 17)
LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec (niedziela, godz. 17)
Zagórzanka Zagórze - Tempo Białka (niedziela, godz. 17)
Victoria 1918 Jaworzno - Garbarz Zembrzyce (niedziela, godz. 17)
Pauzuje: Zatorzanka Zator

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-klasy, 01.06.2018 22:21
Jutro wszyscy na stadion KS Gó
ik Brzeszcze.