PIŁKA NOŻNA. Udane występy biało-niebieskiej młodzieży

07 stycznia 2019 Autor: png
Po zwycięstwie w halowych mistrzostwach na szczeblu powiatu, młodzicy Unii z powodzeniem walczyli podczas dwudniowych zawodów w Krakowie. Fot. mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Po zwycięstwie w halowych mistrzostwach na szczeblu powiatu, młodzicy Unii z powodzeniem walczyli podczas dwudniowych zawodów w Krakowie. Fot. mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Z bardzo dobrej strony pokazał się zespół młodzików (12-latkowie) oświęcimskiej Unii w ostatnich turniejach halowych. Biało-niebiescy rywalizowali w zawodach "Master Camps Cup" w Krakowie, a wcześniej sięgnęli po tytuł najlepszej drużyny w powiecie.

Dzięki wygranej w powiatowych mistrzostwach oświęcimianie awansowali do mistrzostw zachodniej Małopolski. Termin tej imprezy kolidował jednak z "Master Camps Cup", więc ekipa z ulicy Legionów była zmuszona do rezygnacji z walki o wojewódzkie finały. Na powiatowym etapie Unia nie miała sobie równych. Odniosła trzy efektowne zwycięstwa, a jeden mecz zakończył się remisem.

W Krakowie podczas "Master Camps Cup" drużyna z nadsolańskiego grodu wygrała w sumie siedem spotkań. W pokonanym polu oświęcimianie pozostawili Ajax Częstochowa (1:0), Celsium Skarżysko Kamienna (4:0), Hutnika Kraków (3:1) Eskadrę Warszawa (2:1), Wisłę Czarny Dunajec (3:0), Termalicę Bruk-Bet Niecieczę (2:1) oraz GLKS Wilkowice (2:1).

Remisami zakończyły się mecze z GKS Ksawerów (2:2), AP-21 Łąka (1:1), AP Champions Brzesko (1:1) i Elite Academy Śląsk (0:0). Z kolei lepsza od Unii dwukrotnie okazała się Elite Academy Warszawa (0:1, 0:1), krakowska Garbarnia (0:1, 0:2), Delta Warszawa (1:2, 0:2) i AP-21 Łąka (0:1). W gronie dwudziestu drużyn z południowej i centralnej Polski Unia najpierw awansowała do grona dziesięciu najlepszych, a później uplasowała się w środku stawki.

Młodzicy (rocznik 2007) MKP Unii Oświęcim występowali w składzie: Kacper Borowski, Franciszek Budzowski, Piotr Bułaś, Bartosz Bułka, Aleksander Gabryś, Olivier Kowalski, Patryk Łaczny, Mariusz Pacyga, Wojciech Piwowarski, Piotr Poleński, Jakub Stachura, Kacper Tobiczyk, Igor Zieliński.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy