PIŁKA NOŻNA. Unia tylko remisuje z Jutrzenką

31 maja 2018 Autor: png
Przed zespołem Unii mecze kończące sezon z Iskrą w Kleczy Dolnej i Olkuszem u siebie. Fot. Szymon Chabior

Przed zespołem Unii mecze kończące sezon z Iskrą w Kleczy Dolnej i Olkuszem u siebie. Fot. Szymon Chabior

Podziałem punktów zakończył się dzisiejszy mecz w Oświęcimiu. Na stadionie przy ulicy Legionów Unia zremisowała z Jutrzenką Giebułtów 1:1. Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek biało-niebiescy zajmują trzecie miejsce i mają cztery punkty straty do drugiego Dalinu Myślenice. Krakowski Hutnik od dawna jest poza zasięgiem konkurencji.

W pierwszej połowie goli nie było. Krótko po zmianie stron przyjezdni wyprowadzili skuteczną kontrę i cieszyli się z prowadzenia. Unici szukali wyrównującego gola, ale skuteczność tego dnia nie była ich najsilniejszą bronią. Dopiero na 5 minut przed końcem za zagranie ręką zawodnika przyjezdnych sędzia odgwizdał karnego, którego na gola zamienił Patryk Lichota.

UNIA OŚWIĘCIM - Jutrzenka Giebułtów 1:1 (0:0)
Bramki: Lichota 85 (karny) - Banaś 51. Sędziował Dominik Heba z Brzeska. Żółte kartki: Grzywa, Stępień - Arian, Bizoń, Banaś. Widzów: 50.
UNIA: Stępień - Pluta, Grzywa (50. Skrzypiec), Balon, Pietraszko (75. Rzeszutko) - Praciak, Ryszka (75. Dudzic), Ryś, Jończyk - Kaleta (46. Wilczak), Iwański. Trener: Jacek Dobrowolski.

Pozostałe wyniki XXVIII kolejki w czwartej lidze:
Orzeł Ryczów - Iskra Klecza Dolna 1:2
Pcimianka Pcim - KS Olkusz 0:0
Sosnowianka Stanisław Dolny - Hutnik Kraków 0:13
TS Węgrzce - Górnik Wieliczka 4:2
Beskid Andrychów - Dalin Myślenice 2:3
Clepardia Kraków - Orzeł Piaski Wielkie 1:3
Wiślanka Grabie - Michałowianka Michałowice 3:0 (walkower)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy