PIŁKA NOŻNA. Unia w grze o wicemistrzostwo

30 maja 2018 Autor: png
Oświęcimska Unia traci zaledwie dwa punkty do czwartoligowego wicelidera. Fot. Szymon Chabior

Oświęcimska Unia traci zaledwie dwa punkty do czwartoligowego wicelidera. Fot. Szymon Chabior

Już tylko dwa spotkania na swoim stadionie i jedno wyjazdowe przed piłkarzami oświęcimskiej Unii. Biało-niebiescy jutro zagrają na obiekcie przy ulicy Legionów w Oświęcimiu z Jutrzenką Giebułtów. Później czekają ich mecze z Iskrą w Kleczy Dolnej i Olkuszem na swoim terenie. Podopieczni Jacka Dobrowolskiego wciąż liczą się w walce o czwartoligowe wicemistrzostwo.

W kończącym się sezonie poza konkurencją w czwartej lidze był krakowski Hutnik. Pierwsza pozycja tej ekipy od dawna nie była nawet zagrożona. Unii pozostała zatem walka o wicemistrzowski tytuł. Na trzy kolejki przed końcem drugi jest Dalin Myślenice, który ma dwa punkty więcej od unitów i trzy przewagi nad Górnikiem Wieliczka.

W ostatniej serii Unia pauzowała, bo Michałowianka Michałowice wycofała się z rozgrywek. Oświęcimianie otrzymali trzy punkty walkoweem, a jutro powalczą o komplet na swoim stadionie. Czwartkowy lider z Giebułtowa zajmuje miejsce w środku stawki. W jesiennym starciu tych zespołów odnotowano rezultat 0:3 dla Unii.

Zestaw par czwartkowej kolejki w IV lidze:
Clepardia Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (godz. 11)
UNIA OŚWIĘCIM - Jutrzenka Giebułtów (godz. 11.30)
TS Węgrzce - Górnik Wieliczka (godz. 13)
Orzeł Ryczów - Iskra Klecza Dolna (godz. 17)
Pcimianka Pcim - KS Olkusz (godz. 17)
Beskid Andrychów - Dalin Myślenice (godz. 17)
Sosnowianka Stanisław Dolny - Hutnik Kraków (godz. 18)
Wiślanka Grabie - Michałowianka Michałowice 3:0 (walkower)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy