PIŁKA NOŻNA. Utrzymać miejsce na "pudle"

09 listopada 2017 Autor: png
Piłkarze oświęcimskiej Unii awansowali na trzecie miejsce w tabeli czwartej ligi. Fot. Szymon Chabior

Piłkarze oświęcimskiej Unii awansowali na trzecie miejsce w tabeli czwartej ligi. Fot. Szymon Chabior

Już tylko jedna jesienna kolejka pozostała do rozegrania w czwartej lidze. Bardzo udanie finiszują piłkarze oświęcimskiej Unii. Podopieczni Jacka Dobrowolskiego awansowali już na trzecie miejsce w tabeli. Przed nimi wyjazdowa konfrontacja w Olkuszu. Oby biało-niebiescy wrócili ze "Srebrnego Grodu" z pełną pulą.

Pożegnanie z oświęcimskimi kibicami wypadło niezwykle okazale. Gospodarze wygrali z kleczanami wysoko i przekonująco, choć po pierwszych 45 minutach był bezbramkowy remis. Wynik spotkania 20 minut po przerwie otworzył Tomasz Kaleta uderzył, który uderzył z pierwszej piłki.

W końcówce ten sam zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a asystę przy golu na 2:0 zapisał na swoim koncie Bartosz Ryszka. Końcowy wynik już w doliczonym czasie gry ustalił Przemysław Dudzic. Co ciekawe, zarówno Tomasz Kaleta, jak i popularny "Bolo" pojawili się na boisku dopiero w drugiej połowie.

W tabeli prowadzi nowohucki Hutnik, przed Wiślanką Grabie. W ostatnim spotkaniu rozegranym przed własną publicznością biało-niebiescy pokonali Iskrę Klecza Dolna 3:0. Była to już czwarta wygrana z rzędu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy