PIŁKA NOŻNA. W Gorzowie remis z olbrzymim niedosytem

12 listopada 2020 Autor: png
Gorzowianie w wyjątkowo pechowych okolicznościach stracili dwa punkty w pojedynku na własnym stadionie z MKS-em Libiąż. Fot. Szymon Chabior

Gorzowianie w wyjątkowo pechowych okolicznościach stracili dwa punkty w pojedynku na własnym stadionie z MKS-em Libiąż. Fot. Szymon Chabior

Z uczuciem sporego niedosytu schodzili z boiska gracze piątoligowego Gorzowa, którzy w zaległym meczu podzielili się punktami z MKS-em Libiąż. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a gospodarze stracili wyrównującego gola w ostatniej minucie meczu.

Pierwsze 45 minut należało do libiążan, którzy mogli i powinni objąć prowadzenie. Gole jednak nie padły, za to krótko po zmianie stron wynik otworzyli gorzowianie. Oskrzydlającą akcję przeprowadził Łukasz Ząbek, który idealnie w tempo dograł do Molendy. Ten szansy nie zmarnował.

Później przeważali gospodarze, ale nie potrafili postawić przysłowiowej „kropki nad i”. To się na nich zemściło tuż przed końcowym gwizdkiem. Gola na wagę remisu strzelił dla libiążan Krzysztof Wesecki i podopieczni Macieja Kani musieli się zadowolić tylko jednym punktem.

Po piętnastu rozegranych meczach LKS Gorzów zajmuje ósme miejsce w gronie 17 ekip. Ich dorobek to 24 punkty (siedem zwycięstw, trzy remisy, pięć porażek). W tym roku gorzowianom do rozegrania pozostał jeszcze jeden zaległy mecz. Nie powinni w nim mieć większych problemów z powiększeniem punktowego dorobku. Zagrają bowiem na wyjeździe z zamykającym tabelę okręgówki Garbarzem Zembrzyce.


Kolejne odrabianie zaległości w piątej lidze już w najbliższą sobotę i niedzielę. Najbardziej interesująco zapowiada się pojedynek w Gromcu. Nadwiślanin zagra z kęckim beniaminkiem i w wypadku wygranej gości, Hejnał awansuje do pierwszej „trójki”. Trzecia w tabeli Niwa Nowa Wieś będzie zdecydowanym faworytem w meczu u siebie z przedostatnią Sosnowianką Stanisław Dolny.


Najbliższe mecze w V lidze:
Nadwiślanin Gromiec - HEJNAŁ KĘTY (sobota, godz. 13)
NIWA NOWA WIEŚ - Sosnowianka Stanisław Dolny (sobota, godz. 13)
Babia Góra Sucha Beskidzka - Victoria Jaworzno (sobota, godz. 13)
Halniak Maków Podhalański - Garbarz Zembrzyce (sobota, godz. 13)
LKS Żarki - Zgoda Byczyna (sobota, godz. 13)
ZATORZANKA ZATOR - Sokół Przytkowice (niedziela, godz. 13)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy