PIŁKA NOŻNA. Walka o awans w klasie A nabiera rumieńców. Teraz hit w Kętach!

23 maja 2018 Autor: png
Kęczanie stają przed olbrzymią szansą na objęcie prowadzenia w rozgrywkach klasy A. Fot. Szymon Chabior

Kęczanie stają przed olbrzymią szansą na objęcie prowadzenia w rozgrywkach klasy A. Fot. Szymon Chabior

Pasjonująco zapowiada się najbliższa konfrontacja w oświęcimskiej klasie A. Kęcki Team Sport Hejnał będzie na swoim stadionie podejmował LKS Rajsko. Stawka jest niebagatelna. Wynik tego spotkania będzie miał kolosalne znaczenie w kontekście walki o mistrzostwo i awans do ligi okręgowej. Kto lepiej poradzi sobie z presją?

W ostatniej kolejce drużyna z Rajska zgubiła pierwsze punkty w rundzie rewanżowej. Podopieczni grającego trenera - Grzegorza Bąka zremisowali w Brzeszczach z miejscowym Górnikiem 2:2. Mecz miał dramatyczny przebieg. Goście objęli prowadzenie po skutecznie wykonanym rzucie karnym (Krzysztof Sieczko), a później na 0:2 podwyższył Bartłomiej Mika.

Brzeszczanie nie zamierzali jednak wywieszać "białej flagi". Sygnał do odrabiania strat dał Przemysław Janik, który z najbliższej odległości posłał piłkę do siatki. Ten sam zawodnik zobaczył później czerwoną kartkę i Górnik musiał radzić sobie w "dziesiątkę". Podopieczni Wojciecha Włodarczyka dopięli swego już w doliczonym czasie gry, kiedy doprowadzili do remisu z karnego.

Podział punktów nikogo w Brzeszczach nie cieszy. Górnik ciągle ma cztery punkty straty do Rajska, a w najbliższej kolejce pauzuje. Teraz do rangi pojedynku na szczycie urasta mecz w Kętach. W ostatniej serii kęczanie pewnie zwyciężyli w Piotrowicach 5:1 i mają już tylko dwa "oczka" mniej od lidera. Ewentualna wygrana gospodarzy sprawi, że w klasie A będziemy mieli nowego lidera!

Zestaw par najbliższej kolejki w klasie A:
Team Sport Hejnał Kęty - LKS Rajsko (sobota, godz. 11)
Orzeł Witkowice - LKS Piotrowice (sobota, godz. 16)
Soła Łęki - LKS Przeciszovia Przeciszów (sobota, godz. 17)
Skawa Podolsze - LKS Bobrek (sobota, godz. 17)
Solavia Grojec - LKS Bulowice (niedziela, godz. 11)
Strumień Polanka Wielka - Zgoda Malec (niedziela, godz. 17)
Pauzuje: Górnik Brzeszcze

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ciekawy, 26.05.2018 15:18
Rajsko jak tam z ketami prawda to ze w plecy 2-1 Hahah rajsko wieczna A klasa
Darek, 25.05.2018 07:02
Hejnał to musi walczyć śle o klasę B
Pepe, 24.05.2018 23:06
oj mogę mogę i to BARDZO MOGĘ wszyscy mogą awansować tylko nie rajsko za to co było na meczu z GÓRNIKIEM.
Do Pepe, 24.05.2018 20:28
I ty jesteś kibicem KSG? Popuścić to se możesz.
Pepe, 23.05.2018 22:52
Kęty wygrają z rajskiem a my im mecz puścimy i bąk z pławnym nie wspomnę o miszelu będą mieć pozamiatane HA HA HA.
Kolo, 23.05.2018 16:11
Kety rozwalcie i awansujecie tych udawaczy i płaczków rajsko wieczna A klasa
KSU, 23.05.2018 09:10
Do boju Hejnał